Jump to content
BulForum.com

Runes of Magic


boomearst

Recommended Posts

Да но незнам как да премина към приест за да почна да го развивам. :blink:

lol. Еми... ако вече си го избрал като class отиваш в къщата ти и говориш с оная до вратата. Натискаш class change ( или нещо подобно ) и избираш като primary class priest. Опитай се да четеш, когато в играта го обясняват, защото го пише точно преди да избереш 2ри клас.

Link to comment
Share on other sites

А за да си махнех срелките цъкни Backspace, така ти се отваря менюто в което търрсиш NPC-та, от там нататък знаеш. Пък за другите менюта просто си виж контролите и аз дори не съм им свикнал още.

И искам да питам (kurvetu в случая) как ми пише когато съм офлайн и като дойда онлайн получавам съобщенията?

Link to comment
Share on other sites

А за да си махнех срелките цъкни Backspace, така ти се отваря менюто в което търрсиш NPC-та, от там нататък знаеш. Пък за другите менюта просто си виж контролите и аз дори не съм им свикнал още.

И искам да питам (kurvetu в случая) как ми пише когато съм офлайн и като дойда онлайн получавам съобщенията?

Просто пишеш на /w и когато дойде на линия въпросния човек ги получава. Аз тия дни не влизам много, щот даскало 2ра смяна и даскалите са ме погнали... :sayjin :ghost :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Току що си ъпдейтнах играта и пише:

След много интензивно тестване и събиране на тонове отзиви Runes of Magic ще бъде официално пусната на 19 март 2009 с първия си епизод "Rise of the Demon Lord".

Аз си мислех, че сега това кето играем е официално пусната игра!?

Да не би да ни изтрият героите след 19ти?

Link to comment
Share on other sites

Току що си ъпдейтнах играта и пише:

След много интензивно тестване и събиране на тонове отзиви Runes of Magic ще бъде официално пусната на 19 март 2009 с първия си епизод "Rise of the Demon Lord".

Аз си мислех, че сега това кето играем е официално пусната игра!?

Да не би да ни изтрият героите след 19ти?

Пише, че няма да ги изтрият, но все още не се знае. Честно да ти кажа не ми пука. С удоволствие бих започнал от 1ви левъл нов герой при официалния релийз.

Link to comment
Share on other sites

Вчера видях, че имало територия кадето си развиваш втория си клас... за съжаления го разбрах чак когато втория ми клас беше 16ти левел... :bgrin:

Така че за тези които не знаят отваряте си прозореца за магиите и отивате на първата страница и намирате "Teleport to Reinfort".

Ще е хубаво ако направят нещо като Allakhazam (който е за WoW), но за Runes of Magic. Да мога да знам каде мога да намеря определени айтъми, куестове и т.н. Защото имам една рецепта (взех я от стареца пред вятърната мелница в Логар) за един уникален лък и стаф, обаче ми изисква едни руни кадето незнам каде да ги търся :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Вчера видях, че имало територия кадето си развиваш втория си клас... за съжаления го разбрах чак когато втория ми клас беше 16ти левел... :bgrin:

Така че за тези които не знаят отваряте си прозореца за магиите и отивате на първата страница и намирате "Teleport to Reinfort".

Ще е хубаво ако направят нещо като Allakhazam (който е за WoW), но за Runes of Magic. Да мога да знам каде мога да намеря определени айтъми, куестове и т.н. Защото имам една рецепта (взех я от стареца пред вятърната мелница в Логар) за един уникален лък и стаф, обаче ми изисква едни руни кадето незнам каде да ги търся :bgrin:

Хаха.. :lol: Абе то рейнфорт си го има още преди това и ако искаш може и главния клас да развиваш с него, но не е препоръчително доколкото съм чувал. Аз лично си развивам 2рия клас с дейли куестове от мейн класа. Малко е главоблъсканица, но е по-бързо от другите варианти. А за стафа дето си зел от uncle Kaga.... не се надявай да го направиш скоро :lol: Има една вятърна мелница в Логар и то е инстанце. Трябва да си с парти там и като трепеш гадове пускат някакви материали за направата на рецептите, които uncle Kaga продава. Но са ми казвали, че много трябва да си играеш. Направих 2 ръна, събрах бая материали, но не ми се занимава да ги правя, че хич не било лесно. Пък и тия дни няма много време.

Link to comment
Share on other sites

Аз и още един 33ти левел изнесохме инстанцията на вятърната мелница обаче тия материали са някви кадето изобщо незнам какво трябва да ги правя. Ако знаеш как да се комбинират кажи или поне каде мога да прочета за това как да направя специалните айтъми. Те са едни такива напромер broken long bow, broken staff... някакви ей такива и изобщо не ги събирах.

Link to comment
Share on other sites

Аз и още един 33ти левел изнесохме инстанцията на вятърната мелница обаче тия материали са някви кадето изобщо незнам какво трябва да ги правя. Ако знаеш как да се комбинират кажи или поне каде мога да прочета за това как да направя специалните айтъми. Те са едни такива напромер broken long bow, broken staff... някакви ей такива и изобщо не ги събирах.

Знам ги какви са. Еми отиваш при дядката и му изкупуваш рецептите. За да му ги изкупиш трябва да имаш 1,2,3 левъл на скиловете armorsmith, weaponsmith. Не знам точно то си пише. Бая занимавка е.

Link to comment
Share on other sites

Знам ги какви са. Еми отиваш при дядката и му изкупуваш рецептите. За да му ги изкупиш трябва да имаш 1,2,3 левъл на скиловете armorsmith, weaponsmith. Не знам точно то си пише. Бая занимавка е.

Ще видя пак, но съм сигурен че ми искаше едни руни които си нямам идея от каде да ги взема. Друго знам че искаше специално дърво или камък който правиш от Woodcutting и Smelting. Абе ще потърся.

Link to comment
Share on other sites

Ще видя пак, но съм сигурен че ми искаше едни руни които си нямам идея от каде да ги взема. Друго знам че искаше специално дърво или камък който правиш от Woodcutting и Smelting. Абе ще потърся.

По-добре играй без тях. Четох във форума и там пичове казват, че за да направиш оръжието или пръстените трябвало някакъв кристал дето пада много трудно. Единия бил направил 45 рън-а и само 3 пъти бил паднал. Аз като го измъча до 50 левел тогава ша се занимавам и без това оръжието не е кой знае какво... за 22 левъл.

Link to comment
Share on other sites

абе аз малко съм играл, не си спомням кой лв, май <9, та да питам нещо за шиене няма лицерти за лв1-3, тогава как да си дигна шиенето

Те се купуват от tailor-ите, които ти дават професията, но мое мнение е, че все още няма смисъл от професий. Блъскай си левълите и като разучиш хубаво играта тогава се занимавай с професии.

 

ЕДИТ: Но за сметка на професиите Arcane Transmutora е много интересна играчка и много мисъл, пари и време трябва за нея, но направо е революция, в никоя друга игра не съм виждал подобно нещо. Изключително!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...