Jump to content
BulForum.com

monitor


Recommended Posts

Kaji s kva VGA si i kuf to4no e monitora.

Ina4e problema e v tova 4e igrata ti se stratira avtomati4no na visoka rezolyuciq a monitora ti e slab i ne izdurja ili 4estotata na opresnqvane koqto se zadava e mnogo visoka. Ako moje6 EDIT-ni nqkoe *.ini na igrata i tam ru4no poso4i razdelitelna sposobnost. Za predpo4itane 800x600 - pri po-slaba ma6ina [igrata nqma golemi iziskvaniq].

Link to comment
Share on other sites

merci - video cartata mi e GFORCE2, monitor - OPTIQUEST, raboti na 1024x768 75Hz 32bit i po princip drugi igri varviat bez problem, ama tazi se zayade...ste opitam da napravia kakto me savetvas :D

Link to comment
Share on other sites

Само монитора ли се изключва? Или целия комп? А ако го включиш какво става?

Едва ли играта включва монитора в резолюция която не се поддържа, но и самата игра трябва да има опции за това.

Вероятно проблемът е другаде.

Link to comment
Share on other sites

щом ти дава Но Сигнал, вероятно видеокартата е проблема. Или драйверите й.

Пробвай да изключиш всякакви power management-и, от Уиндоус, от БИОС и тогава пробвай. Разгледай обстойно също така и опциите на драйвера на видеото.

Link to comment
Share on other sites

Zna4i otiva6 v Properties na Desktop-a -> Settings -> Advanced .. -> GeForce 2 MX .. -> Refresh Rite Overrides -> ot tam si namalq6 4estotata na opresnqvane pri High Resolutions i zabranqva6 izpolzvaneto na visoki razdelitelni sposobnosti. Taka bi trqbvalo da se opravi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...