Jump to content
BulForum.com

GSM NOKIA AEON (replica)


Recommended Posts

GSM с 2 карти, изключително стилен и модерен с уникален дизайн.

 

66.jpg

Работи с всички GSM оператори.

Характеристики:

Operating Frequency: GSM Network Frequency: 900/1800MHz/

SIZE(LЧWЧH): 110*48*15MM Weight/package: 85G

Color: crystal blue Talk time: 150-280 minutes

Style: Bar phone Standby time: 150-300 hours  

 

Additional features  

Language: Simplified Chinese/ English/ some other languages according to the quantity

LCD Size: 2.2 inch, 260 thousand colour; PX: 176Ч220px

Ringtone: 64 chord; Ringtone format: mp3, midi

Music: play mp3 at background; support equalizer; dual loudspeaker with good good effect

Video: 3GP,MP4,support to play in full screen, speed/pause

Camera: high clearly; the max output is 640*480, support to shoot MP4 with sound

Rom: 1016K/give a TF card(128M) as present, support to, Document management

Data Transfer: U disc/direct read with data wire/Bluetooth file transmission/Bluetooth stereo

Standby Photo: jpg, gif

Main features  

 

Telephone directories: 300 groups of contacts of carte de visit, support incoming call with big head sticker, grouping ring

Messages &Multimedia messaging: 200 SMS, support MMS

Schedule power on/off: support auto start/close, can set user-defined photo of starting/closing

Alarm clock: 3 groups; can set from Monday to Sunday at random, support MP3 as alarm ring

Games: Intelligent Puzzle, Panda, Robot Downstair

More information: MP3/MP4/Handsfree/SMS group sending/Voice recorder/WAP/Bluetooth/GPRS download/MMS/Memory extended/super long standby/ telephone record/ self-designed ring/ sound record/ calculator/ memos/ calendar/ IP Dial/ stopwatch/ rates exchange/ the world time

 

 

ЦЕНА в търговската мрежа: 380 $ лв.

НОВА ЦЕНА тук: 299 лв. !

 

Модератор: Една твоя тема току що беше изтрита точно заради линка към съответния сайт. Много внимавай за в бъдеще да не правиш същото.

Запознай се с правилата, ако още не си го направил! :excl:

Link to comment
Share on other sites

С риск да стане като предната ти тема ще те питам как реши, че това китайско нещо е реплика на Aeon, защото аз не намирам особена прилика

Link to comment
Share on other sites

абе господин търговеца дет му завиждаме всички за невероятните продажби на още по невероятните телефони я вземи отвори някой речник и виж кво значи думичката реплика , тя стана модерна и всеки реши че е супер яко да я ползваш винаги....

 

 

ся да не ми изтрият мнението

за тоя китайски боклук , то даже като казвам боклук обиждам боклуците ти давам 50лв , като телефона след като го взема ще го полея с бензин и ще го смажа с чук демонстративно пред всичките съфорумци...... :angry1 :angry1 :angry1

 

 

и щото предният пък пак изнерви половината форум с измекярският ти сайт

я ме светни кво общо виждамш между твоят малоумен китайски БОКЛУК и това :

 

nokia_aeon_3.jpg

 

как изобщо си успял да измсили такава тъпотия да се опитваш да продадеш реплика на нещо несъществуващо ?!?!?!?!?!!??!?!?!??!?! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Телефона се намира на цена 260 лв, 270 лв и т.н. Няма да давам линкове да не правя реклама, но Гугъл ги намира. Явно продавача пуска по-висока цена, за да може в последствие да си ъпва темата с "намаления" :pirate

 

Не ме интересува кой се крие зад този ник, но това, че екипа на форума го подпира не ви прави чест

Link to comment
Share on other sites

zlobil-чо, няма да ти влизам в тона, защото ми е под достойнството! Само ще ти кажа да отидеш на психиатър, че имаш проблеми....

 

Overdrive, като не ти харесва - НЕДЕЙ КУПУВА! Приликите и разликите ще ги види всеки, който се интересува. :laughing:

 

AlBundy, предния път някои от вас прекалиха и си го получиха. Зад ника ми се крие 29 годишен с висше образование, каквито вие май не сте. А относно екипа на форума - всеки си има право на мнение и да го показва. И ти ли си комплексар ? Е, много станахте. :ph34r:

 

 

Относно гаранция - няма. Всенени са на "килограм". Телефона си върви комплект - зарядно, книжка, стандартни неща. Снимки в момента не мога да направя защото ми се развали апарата, но при първа възможност...

 

А сега, дайте по-същество - някой иска ли да купува или не ? :excl:

 

 

P.S. Забележката на модераторите бе уместна, приемам я и се извинявам, няма да поставям повече препратка към сайта ми, има го на достатъчно места... Ако има нещо - извинете ме отново.

Link to comment
Share on other sites

AlBundy, и ти ли си комплексар ? Е, много станахте. :ph34r:

 

Не виждам с какво съм ти дал повод да ме наричаш комплексар. Не съм аз този, дето менти съфорумци за жълти стотинки. Виждам, че си в затруднено положение, но си мери приказките, ако обичаш :excl:

 

Г-н Петров, зад ника АлБънди се крие инженер, който си вади хляба с акъл и му е под достойнството да се занимава с амбулантни търговци от Дряново, затова това ми е и последния коментар тук. Достатъчно престъпих правилата на форума вече.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...