Jump to content
BulForum.com

Fifa Online 2


SpI7_FiRe

Recommended Posts

fifaonline2.jpg

## Производител : IAH Games

 

## Сайт на производителя : http://iahgames.com/site/default.aspx

 

## Снимки от играта : http://fifaonline2.iahgames.com/media/screenShot.aspx

 

## Изисквания :

 

 

 

CPU: PENTIUM 3 1.3GHZ or equivalent

 

RAM: 512MB

 

HARD DISK: 2 GB free

 

OS: Windows 2000 SP4 / Windows XP

 

VIDEO: DirectX 9.0c compatible card with 64 MB or more video memory and one of the following chipsets:

 

ATI Radeon 7500 or better; NVIDIA GeForce3, GeForce4Ti or better; Intel 915, 945/950

 

DIRECTX: DirectX 9.0c or better

 

SOUND: DirectX 9.0c or compatible card

 

INTERNET: Broadband connection

 

Линк за Замунда

Линк за регистрация

 

Тази игра е доста по различна и по интересна от другите FIFA.Предназначена е за игра он-лайн с хора от целия свят и е напълно безплатна.На мен ми хареса, надявам се и на вас да Ви хареса :) .

Link to comment
Share on other sites

не е зле, но не е и нещо по-различно от досегашните фифи. все пак е безплатна за онлайн игра ;)

... и другото, което прави впечатление е това, че контролите са като на 07 т.е. късия пас и смяната на играча е с едно и също копче.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

мда, аз затова и я изтрих ... особено в режим "2 срещу 2", където на мен ми е най-интересно, ако единият от играчите е извън бг, лага е просто нетърпим.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

някой има ли си идея къде са тези 2 безплатни сървъра? прави ми впечатление, че има доста стаи, които се именуват "само за сингапур" ... та се чудя дали не са в онзи район. наскоро играх с един от австралия и фифата си вървеше мноо добре, обаче като набарам някой българин лага е отвратителен :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

А,хора понеже съм нооб ще ми кажете ли защо след няколко мача и футболистите ми изчезват и как да го реше този проблем.Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...