Jump to content
BulForum.com

front panel usb connector


Recommended Posts

значи ще се опитам да обясня малко по-подробно какво ми трябва, защото не знам точно как се нарича ... ставa въпрос за това, че искам да извадя usb порт отпред на кутията:

 

front_panel_headers.gif

 

... от самото дъно. кутията не знам каква ми е, ама е старичка и не мога да намеря снимка в нета, но помня, че един съфоромец продаваше подобни кутии и там я имаше - №9 (надявам се няма нищо против, че му ползвам снимката):

 

img0012aek2.th.jpg

 

... по принцип към кутията трябва да е имало кабелче, но явно от фирмата преди време са ми го спестили :unsure:

та, ако на някой му се намира такъв конектор, който да може да се бучне в дупката отпред, да предлага.

 

п.п. просто ми омръзна да се занимавам с един usb удължител, които доста често пада зад бюрото.

 

 

::edit::

 

сетих се, че можете да предлагате и с панел, който да е с размерите на стандартно флопи :)

Link to comment
Share on other sites

Здравей!

 

Имам 3 броя за вграждане на мястото на флопито.

Имат 2бр USB и аудио жакове за слушалки и микрофон. Бели панели.Имат си и кабелчета.

 

По 5лв на парче.

 

EDIT: СНИМКА

Link to comment
Share on other sites

В "ерата" има нови с гаранция са по 7 лева - преди седмица взех точно такова - мисля че е това което ти трябва. Поставя се на мястото на флопито. На него има и четец за 10-тина вида флаш карти...

Link to comment
Share on other sites

В "ерата" има нови с гаранция са по 7 лева - преди седмица взех точно такова - мисля че е това което ти трябва. Поставя се на мястото на флопито. На него има и четец за 10-тина вида флаш карти...

 

това ли имаш в предвид:

 

USB internal card reader 23-1 - 6.48 лв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...