Jump to content
BulForum.com

Купувам


Recommended Posts

Купувам PSP.Единствените ми условия са да работи без проблем,на външен вид да е запазено и да си е с всички кабели,зарядни и т.н.Общо взето,това е.Предлагайте в темата или на лично. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам едно за 220лв. Phat хакнато с последен фирмуеър (5.00 M33-3). Запазено с 4GB памет на Sony.

 

Продавам го защото ми писна вече и от няколко месеца седи без да го ползвам. Даже ако се поразровя ще му намера кутийката и книжките.

 

Пиши ми лично съобщение ако си заинтересован защото не влизам много често в форума. :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам конкуренцията е силна та затова да представя по сериозно мойта страна :)

 

PSP-1000 - 200лв

 

В комплекта влизат:

 

- PSP - с последен хакнат фирмуер (върви всичко което сам пробвал), В момента има Star Wars: The Force Unleashed; NFS Underground 2; NHL '06; GTA Liberty City (любимите ми игри) :D и няколко серии на Allo Allo :ph34r:

- Карта 4GB Sony

- Оригинална F1 Grand Prix игра на диск (с кутийката)

- USB кабел

- Кутийките на PSP-to с всички книжки. (дано майка ми не ги е изхвърлила защото седят от 1 година на гардероба) :)

- слушалки за PSP с контролерче (PSP Accessories pack)

- калъфче (пак от същия PSP Accessories pack)

- зарядно разбира се.

 

снимки ще добавя по-късно :) също ако се сетя още какво има към него ще пиша отново.

Link to comment
Share on other sites

дай да се наредя и аз

PSP Slim&Lite Piano Black hack-нато с firmware 4.01 М33-2 full pack - както идва от магазина с цялата документация! - снимки няма да качвам понеже състоянието му е като от магазина!

Memory Stick Card SONY MS-MT8G 8GB MARK2 made in Japan Magic Gate Supported!

Черен калъф в комплект с комбиниран кабел за връзка с компютър и за зареждане!

ето снимка на калъфаProducts-4015-2-pic-psptrans.jpg

 

В гаранция - закупен на 24.08.2008 на него е играно точно 2 седмици лично от мен!

 

Цена за всичко 420 лв.

 

само картата и калъфът в магазина са над 200 лв

 

п.с. като инфо мога да кажа че новите PSP които в момента се продават за момента не могат да се флашват и се играят задъкжително само с оригинални игри /освен ако не се натъкнете на застояла бройка/.

 

едит: да добавя че зарядното за колата не го знам къде е понеже не съм го ползвал и съм го потурчил някъде - при добро желание от моя страна - мога да го потърся и евентуално да го намеря :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...