Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2009


CTAH4O

Recommended Posts

Определено ми хареса, чакам с нетърпение цялата игра :punk

 

edit: След изиграни 4-5 мача започвам с бъговете, които ми се набиват на очи...

- Огромно количество контузени играчи, в момента имам 8 контузени, а в последния мач само ми се контузиха 4 човека...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има огромно количество контузий , но това прави играта още по-добра , в миналата версия можеше да изкараш цял сезон с 14-15 играча , което е нереално...

Link to comment
Share on other sites

Има огромно количество контузий , но това прави играта още по-добра , в миналата версия можеше да изкараш цял сезон с 14-15 играча , което е нереално...

Да бе, ама и е нереално да ти се контузват по 4 човека в един мач и общо към 11 от отбора :lol: Утре би трябвало да излезе, така че ще видим какъв е крайният резултат :D

Link to comment
Share on other sites

Народе налазвай... излезе :)

Играта, която чаках с по-голямо нетърпение от Call of duty 5 и far cry 2 взети заедно излезе... най-накрая нещо интересно за разцъкване.

Link to comment
Share on other sites

Народе налазвай... излезе :)

Играта, която чаках с по-голямо нетърпение от Call of duty 5 и far cry 2 взети заедно излезе... най-накрая нещо интересно за разцъкване.

И аз съм така, Митак :lol: :punk Вчера цял ден рефрешвам торентите, а сега като е излезнала трябва да ходя на тъпи курсове :(

Link to comment
Share on other sites

струва ми се , че не е изпипана както трябва... половината отбор ми е контузен. Ако дам на Аss.Manager-а да ми прави Team Talk-a той обявява на тия дето са били най-добри, че са най-зле....

Link to comment
Share on other sites

Аз за 7 мача имам само една контузия и то за 2 седмици... не знам, явно съм късметлия :) Иначе при мен помощник менеджъра си казва всичко както трябва... да не би да е заради слаб помощник менеджър... макар че аз играя с "колоса" Уестън супер меър... та помощник менеджъра ми е последна дупка на кавала :)) Аз и затова предпочитам да не го ползвам много.

Link to comment
Share on other sites

цъкам с Левски. от 4ма нападатели всичките са контузени. На полувремето при положение, че имам играчи с по 6.0 , 6.1 оценки, помощника казва на 2-3ма с по над 7 че са Dessapointig :wacko:

Link to comment
Share on other sites

При мен контузиите са доста често срещани. Раул вече за 3-ти път се контузва (Декември месец съм), а Ван Дер Ваарт за 2 месеца отиде. Асис. Мениджъра не съм го питал за нищо... не ми и трябва. Другото, което ми прави впечетление, че Барса са ги направили феномени. От 15 мача - 14 победи и 1 загуба (от мен)... резултатите не са им толкова внушителни, но определено много рутят...

Link to comment
Share on other sites

dunata, не е случайно това при теб... общо взето холандците (Ваарт, Снайдер, Робен) са много хилави като физика и съм сигурен, че им е заложено да са податливи на контузии. Изненадан съм, че Рубен липсва от лазарета... може би не го пускаш титуляр :) А Раул си е на годинки... така че и той вече ще почне да ти издишва. Вземай някой по-добре сложен физически и няма да имаш проблеми с контузиите... за разлика от съперниците ти :) А Барса да им се невиди и в реалният свят са така... все бутат и лека полека с по 1-2 голчета печелят, но си падат от Реал като дойде време за галактическият двубой :)

Между другото... аз ако съм на теб ще се оттърва и от Раул и от Нистелрой докато има кой да ги купи... да знам, че първият е символ на Реал... по-скоро беше, понеже сега в Мадрид всички пеят името на Игуин (което хич не е случайно). А вторият можеш да го заместиш с един Хунтелаар примерно :)

Link to comment
Share on other sites

Пф, да се оттърва от Нистълрой беше първото нещо, което направих :D. Второто беше да разкарам Хайнце, сега и Салгадо. Раул ще го махна през идното лято. Взех HULK ! И 3-4-ма млади халфове и защитници + Салинас от втория отбор (нападател). Сега ще взема един 16-годишен изрод за 10 милиона, а през лятото ще трябва още някой нападател да взема...след като ми отказаха 80 милиона за Вийя.

Link to comment
Share on other sites

1252386_t.jpg

 

Ето един луд мач дето направих :D

 

Иначе бъга с контузиите е кофти... дано по-скоро излезе читав пач и да оправи този бъг.

 

Ван дер Ваарт е истинска машина на тая игра :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...