Jump to content
BulForum.com

Harry Potter


Хресват ли Ви Книгите Harry Potter  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

стига с тоя хари потен, майна! напълни форума със задръстени магьосници!

има нещо такова я дайте нещо по-сериозно властелина ала бала тва според мен е литература на савсем различно ниво!да не говорим за книги от сортна на граф монте кристо или затворникът от калкута или както там се казваше сега точно не се сещам!прочете малко такива книги тогава ще видите кво е литература!

Link to comment
Share on other sites

Въобще не е тъпа това ,че някой немогат да четат си е тяхен проблем!Убеден съм ,че по-голяма част от вас гледат само филмите ,а те честно да ви кажа са боклук.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

super gotinko si e da 4ete6 detski knigi to ne moje samo stipfen king , tolkin i tn .

ima mnogo po qki knigi ama tva go biva za raztovarvane ... 4uvstvam se po malko star ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Определено не са лоши книжките...не мога да разбера какво ги плюете.Детски били, несериозни били.Ми само сериозни работи за възрастни ли трябва да четем? На мен лично винаги ми доставя удоволствие да прочета някоя приказка, особено ако не е писана само за хлапета...

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

harry pothead...blah!...pulna GLUPOST tolkova bzintersnu sku4no i detsko! as na 12 4etoh po-seriozna literatura ue maina...akos hte 4etete neshto pipi dulgoto 4orap4e e za predpo4tane...kade e prat4et jordan asimov...nqkva si stana multimilionerka s 5 knijki li kolko sa i q so4at edva li ne za nobelova nagrada!!...abe ne mi haresva sq :)

Link to comment
Share on other sites

Книгите са пална тапня. Чел съм ги сичките и мога да заявя че съжалявам за стореното. Единствената ми надежда е че в последната книга тоя магйосник ша земе да се гътне./авторката е обещала, но не се знае /

Иначе първите книги наистина са много детски, но от 4-тата стават по сериозни.

Link to comment
Share on other sites

Само първата книжка съм чел. Прочетох я за няколко часа. Самият стил е много лек и приятен за четене.Хубава книжка, общо взето ако изнамеря отнякъде и другите, ще ги прочета, но не бих си дал парите за тях.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...