Jump to content
BulForum.com

LPI and FSA-BG calendar


Rangy

Recommended Posts

Имам при мен календари от LPI (всъщност са правени от FSA-BG с парите на LPI ;D).

Не съм се замислял, колко от четящите тази част на форума са от Пловдив, но като имам в предвид, какво представлява warez.ru, май само филибарци има тука :)

 

Та, който иска плакати, може да раздам. Просто трябва да измислим, как и къде да се видим. Което право ме хвърля в предложението да си направим Linux-Warez.ru среща.

Не съм много сигурен за възрастовата граница, но който не пие бира, може да пие чай ;)

 

Предлагам кръчмата "Въ Началото" (в началото на пешеходния мост). Остава да се разберем за дата и час.

 

п.с. ...мен ще ме познаете по плакатите, които нося ;) Сигурен съм, че с някои от форума се познаваме лично, но в крайна сметка може и да бъркам....

Link to comment
Share on other sites

Само дата и час кажете. И аз съм за.

Примерно за този четвъртък (18-ти)? От 18:00? Може и по-късно, дайте и вие предложения.

Link to comment
Share on other sites

Втори тур няма ли да има за друга дата? Баш в четвъртък съм на работа от 17... Съберете се, пък ако решите да са по-редовни тия мероприятия, драснете да съобщите програмата за напред.

Link to comment
Share on other sites

Втори тур няма ли да има за друга дата? Баш в четвъртък съм на работа от 17... Съберете се, пък ако решите да са по-редовни тия мероприятия, драснете да съобщите програмата за напред.

Дай дата, де. Нищо не е заковано, специално аз съм на редовно работно време (от 8 до 17) и нямам проблем да се нагодя по останалите.

Нали това с смисълът на поста :)

Може и петък....

Link to comment
Share on other sites

Така си е добре щом на всички е удобно - мисълта ми беше друга, а именно - за някакви по редовни така свиждания... Като се съберете утре, ако сте съгласни взимайте решение и за дата и за място и за час - моя глас да се брои за "да". Ако се уговори нещо за веднъж седмично на по бира - винаги мога да си наглася графиците, щом мероприятието ще е редовно. Само сакън - недейте в петък! "Петък е за аматьорите, ние професионалните кръчмопосетители излизаме всяка вечер" - така казва един авер и е много прав - в петък е такава тарапана навсякъде, че предпочитам да си седя у нас.

Link to comment
Share on other sites

Така си е добре щом на всички е удобно - мисълта ми беше друга, а именно - за някакви по редовни така свиждания... Като се съберете утре, ако сте съгласни взимайте решение и за дата и за място и за час - моя глас да се брои за "да". Ако се уговори нещо за веднъж седмично на по бира - винаги мога да си наглася графиците, щом мероприятието ще е редовно. Само сакън - недейте в петък! "Петък е за аматьорите, ние професионалните кръчмопосетители излизаме всяка вечер" - така казва един авер и е много прав - в петък е такава тарапана навсякъде, че предпочитам да си седя у нас.

Може да ги правим в сряда - не знам дали знарете, но IBB (Internet Beer Bulgaria), което наследи OBB (Open Beer Bulgaria), започнало като LBB (Linux Beer Bulgaria) се прави всяка сряда в София :)

Отдавна има идеи да се направи видеомост м/у пловдивско събитие и софийско такова, но все нещо се разпада, все нещо се случва.....

Предлагам днес, да направим пробна сбирка (който може да дойде, да идва) а после ще го умуваме.....

 

Аз ще съм там, т.е. 18:00 - 18:15 в "Въ началото" (май така се пишеше). Абе, онова кръчме в началото (южният край) на пешеходният мост.

 

Ще нося и плакати/календари.

 

п.с. ще съм опънал един календар, не може да ме сбъркате.

Link to comment
Share on other sites

Така, така... Такава редовна сбирка имах предвид... Какво ще умувате - като се видите днес се съгласявайте, че ще ви счупя шапконосачите! ;) Хайде в името на традицията - ще е IBP\W: Internet Beer Plovdiv - фракция Warez, като това последното ще отпадне веднага щом се присъединят и други, или веднага щом се осъществи видео-теле-нет-моста... :D :D :D Няма само шопите да си имат. Макар че, като се замисля, на тия срещи в София не-шопите не са ли преобладаващо мнозинство над шопите?! Демек - след като сме им го осигурили на тях това мероприятие, не е ли време да се погрижим и за себе си?

Link to comment
Share on other sites

За протокола - срещата беше много ползотворна и надявам се ще постави началото на редовни седмични сбирки (и още много други мероприятия), които ще бъдат анонсирани във форума :)

Присъствали:

Rangy, xway, netrootbg, Karaman и моята скромна особа :D

Link to comment
Share on other sites

а календара вече виси над компютъра на 4 кабърчета :)

Аз пък си отлепих логото "Designed for M$..." от лаптопа и си лепнах на негово място пингвинчето на LPI, мухахаха :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...