Jump to content
BulForum.com

Въпрос от нищо не разбиращ човек...


cyber4o

Recommended Posts

Интересува ме, тъй като не разбирам от озвучаване, какво значи на някой усилвател като пише 2 channel и 2х еди-колко си ....Тъй като искам да си сложа 2 нови тонколони в колата, но в момента имам 6, а радиото ми е 4х няколко си,не знам колко точно,а желанието ми е да се чува хубава музика,подчертавам не да думка някъф гаден басс, а да има хубава музика ... А и ако знаете някакви тонколони,не особено скъпи, но с прилично качество на звука ще съм благодарен.

 

Какво бихте ми препоръчали вие .....Отново да поясня ...Не искам бас , просто хубав звук ... :)

Link to comment
Share on other sites

Ако с 6 колони нямаш прилична, ТИХА музика в колата, застреляй майстора!

Това, което е след Х-то е мощност. 2х60, значи 2 по 60 вата. Тука ще спеста обясненията за реална мощност...

Кажи защо ти е усилвател, за да ти кажем за какво иде реч. Трябва ти просто, за да си вържеш още 2 колони? Така ли?

Link to comment
Share on other sites

Оставям с впечатлението, че автора на темата обвързва броя на тонколоните с качеството на музиката... Ако не ти харесват качеството на сегашното озвучение, няма никаква логика да слагаш повече тонколони, то няма да се подобри...

По-високо качество би постигнал [примерно]:

- по-качествен CD-Player

- по-добър усилвател

- 4 свястни тонколони

Нали знаеш, че озвучителната система [и не само тя :)] е толкова добра колкото "най-слабата и връзка" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...