Jump to content
BulForum.com

Slipknot - All Hope Is Gone


Curunir

Recommended Posts

Защо никой не е пропискал още тука?

 

Интересно ми е да чуя какво мислите, дали пак ще има лагер на мрънкащите и на ентусиазираните като с Death Magnetic. Аз няма да изказвам мнение все още, по-долу ще пиша, въпреки, че вече мисля, че имам крайна оценка.

Link to comment
Share on other sites

Албума за мен като цяло е добър , Кори напомня , че може да пее и по различен начин освен дрането..абе албума си е бая Stone Sour-ish (:D) на моменти , ама нямам оплаквания , добре са се справили :punk

Link to comment
Share on other sites

Простено ти е, ти си във врзтастта, в която от Manowar и Hammerfall по-големи няма.

Хаха, ае моля те, не оценявай музикалния ми вкус. И между другото слипКнот се служа предимно (~90%) от 14-15 годишни индивиди. Manowar и Hammerfall не слушам...По скоро Purple, Led, Scorpions и тн.

 

Много поздрави на Кури и компания.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, ае моля те, не оценявай музикалния ми вкус. И между другото слипКнот се служа предимно (~90%) от 14-15 годишни индивиди. Manowar и Hammerfall не слушам...По скоро Purple, Led, Scorpions и тн.

 

Много поздрави на Кури и компания.

 

Epa ne sam saglasen drugariu.Istinskite zakleti fenove na grupata sa maaalko na povechko ot tazi vazrast.Tezi deto sa na po 14-15 sam po LP neshtata :D

Kakto i da e...az si ostavam fen na SlipKnoT.Albuma si mi haresa.Horata taka sa go pochustvali - taka sa go sdelali.Slusham si go vseki den s udovolstvie :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе, добър си е албума. Какво се оплакват, че това вече не било Slipknot, музиката била много по-разилчна. Искали миналите песни, маналия стил. Албума го въртя вече 2-ри път и не намирам нищо по-различно от стария им стил. Същата бруталност, същия тежък ритъм, същия луд Джоуи зад барабаните, същите добри солото от Мик, същия power от Кори. Единствената разлика е че тук там Кори показва, че може и да пее добре и без да се дере е резултата е доста добър. Но хейтъри ще има винаги. Ние българите дори не оценяваме, че всичко ни се доставя на ръка и без пари, а само знаем да критикуваме. Добър си е албума за мен. Евала на маскираните пичове!

 

ПС: Новата маска на Кори е ужасна. Много е грозна. :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Безкрайно уважавам групи, които са готови да сложат един голям на феновете си и да правят музиката, която искат :)

Интересно кой е успял да ги накара да изкарат нещо от сорта на 3-тия албум... при положение че той няма нищо общо нито като стил нито като mastering спрямо предишните.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...