Jump to content
BulForum.com

Kакъв телефон да си избера


MUSASHI

Recommended Posts

Здр . колебая се между два модела на нокиа и един самсунг NOKIA : 6300 ; 6280 Samsung : D900 . Кои от тези 3'ри телефона си заслужава парите защото просто реших да си сменя телефона а стария ми беше SE K800i . Та моля за вашия съвет или поне да ми препоръчате някои до 250-280 лв и малко повече не е проблем стига да е качествен .Че то на приятел видях че не може да се разчита . :D Благодаря предварително на всички

Link to comment
Share on other sites

Нокия 6300 не ти я препоръчвам,имах я и батерията не караше повече от ден и половина.Колегата има D900.Телефона е хубав,но за 4 месеца стана на нищо,изглежда все едно е на 2 години,а не го ползва чак толкова много.И тъй като е слайдер,се разхлопа отвсякъде.За другата нокия нямам впечатления,но ако си купуваш телефон,си вземи Е51.Него си го взех след 6300 и съм много доволен,намира се нов за 350 лева,аз го купих преди месец за 385.Втори като него няма :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да си беше останал със Сонито.А защо го смени междудругото?Аз имам такъв от 2г и не съм видял зор.

Link to comment
Share on other sites

Невиждам никакъв смисъл да сменяш Ериксона за тея баракудници.На малкото пръстче немогат да му стъпят.

Link to comment
Share on other sites

Невиждам никакъв смисъл да сменяш Ериксона за тея баракудници.На малкото пръстче немогат да му стъпят.

 

E айде сега. 6300-та може и да не държи батерията със седмици но е доста прилично телефонче. 6500-та можеше да е още по-прилично (като функции и размери за мен е идеален) ако не беше толкова слабия му обхват. Но от 6300-та съм много доволен аз. И тъй като говоря много имам навика да си го слагам всяка вечер на зарядното. Не разбирам каква е ползата от това да ме кара телефона по цяла седмица на standby, след като който и телефон да хванеш ако говориш колкото мен максимум на 2рия ден ще свърши батерията а свърши ли преди да съм се докопал до зарядно е криво.

 

 

JDFU, въпроса е много хубав, де да можеш и аз да карам без телефон...

Link to comment
Share on other sites

Ми горе долу да кара колкото сонито от него бях доволен с разгори и игра около 1 седмица :) но сега за какво ми музика да е стилен и да има камера ама да не е някои кадето като му видя цената да падна от стола :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бих ти препоръчил 6300-та. Доста е стилна и привлекателна. В целия Пловдив всеки втори е с нея, както и аз :punk . А и в момента е на промоция /не от скоро/, и за тези пари наистина си заслужава да го вземеш.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...