Jump to content
BulForum.com

Marvel Zombies The Movie (2010)


Recommended Posts

Пак зомбита се появиха , то няма на какво друго да станат ... може да е хубав и чак 2010 ще разберем дали това е така .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Интересно за кво правиш тема за филма като в момента сме 2008 , а той ще излиза (maybe) през 2010...

 

Може да е интересно , кой знае..

Link to comment
Share on other sites

хаха

голямо зелено зомби

зомби което е камък

невидимо зомби

горящо зомби

зомби което си разтяга крайниците

това ще ми е най интересно лулварийн нали се регенерираше тоя пич

е както и да е някак си е умрял и сега като му разпилееш мозъка по асфалта някак си го регенерира :laughing:

да може да е интересно :laughing: спайдър зомби

Link to comment
Share on other sites

хаха

голямо зелено зомби

зомби което е камък

невидимо зомби

горящо зомби

зомби което си разтяга крайниците

това ще ми е най интересно лулварийн нали се регенерираше тоя пич

е както и да е някак си е умрял и сега като му разпилееш мозъка по асфалта някак си го регенерира :laughing:

да може да е интересно :laughing: спайдър зомби

Запознай се с историята на комикса и тогава си чеши клавиатурата ;) капиш?
Link to comment
Share on other sites

мн общо казано но мисля че великолептната четворка са от марвел ?

о може и очите да ме лъжат ти тука какво виждаш http://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Zombies

ето ти и на тебе малко да почетеш вирус бля бля се едно ресидент ивъл http://www.comicvine.com/marvel-zombies/39-40611/

Link to comment
Share on other sites

OMG!!! Ще емигрирам... в 3-тия свят, където това НЯМА да стигне до мен... Къде къде мразя филмите по комикси, това ще ме довърши...

Искам Зомби Пауър Рейджърс :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Запознай се с историята на комикса и тогава си чеши клавиатурата ;) капиш?

а сега забелязах че си ми писал и капиш

ето причината поради която написах онова за вълрколака ако заради това ми каза да се запозная със историята

e quell'abaut il lupo era uno scherzo capisce?

и по темата да не съм офф направо да си го кажа директно ако има такъв филм според мен ще е пълна боза (развалена при това) просто не мога да си представя човека зомби-паяк как ще подскача ще пуска паяжини и как ще се размята сред блоковете с оръфаната си ръка от колегите зомбита

Link to comment
Share on other sites

мн общо казано но мисля че великолептната четворка са от марвел ?

о може и очите да ме лъжат ти тука какво виждаш http://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Zombies

ето ти и на тебе малко да почетеш вирус бля бля се едно ресидент ивъл http://www.comicvine.com/marvel-zombies/39-40611/

Виж си подписа, виж какво съм написал и пак си виж подписа. Детска му работа, видяли картинка в интернет и веднага почват да се пенят, колко яко или колко тъпо щяло да е без въбще да си направят труда да проверят дали въобще ще има бодобно нещо.

 

Гледайте само, преди пет години сте пропуснали цял филм за батман, при това най-добрия според критиците.

0010Batman_DeadEnd.jpg

 

 

Дечковци.

 

 

ПП а относно горното ти "мнение":

 

Time magazine's Lev Grossman names Marvel Zombies as one of the Top 10 Graphic Novels of 2007.

Link to comment
Share on other sites

А ако от тва нещо някога са пускали анимационни серии или разни други филмчета някой ще може ли да ми даде линк към тях да ги гледам щот аз за пръв път чувам за тва

Link to comment
Share on other sites

ПЪРВО под твоет изказване запознай се с историята на комикса подразбирам запознай се с историята

на комикса "Marvel Zombies" както казах МНОГО ОБЩО КАЗАНОООО се едно да се кача в такси и да кажа към центъра ама каде по точно ?

също така "ако ИМА такъф филм ФИЛМ" ще е боза... комикс и филм са две много различни неща комиксите ги четат както ти се изрази ДЕЧКОВЦИ и някфи пичове на по 30 години нямащи работа събиращи комикси за комикси ако щът 999 награди да са печелели но за филми пФффФ едва се намърдват във 166 място със филма айрон мен (във който няма нищо свързано със обезумели зомбита хора камъни които биват ухапани от зомби някак си и като го ухапят слюнката им попада във кръвта на камъка тука стана интересно обаче зъбите на зомбито преминават през камъка и така слюнката отива във кръвта и ето вече имаме камък зомби)

 

oще нещо боли ма к*ра че съм умствено недоразвит в някой области боли ма к*ра и кво мислиш ти за мен

 

благодаря че ме правиш млад мерси много също така дядо бастун искаш ли ?

 

секи се е досетил(поне според мен) че такъв филм няма да има не е нужно ти да си чешеш клавиятурата обяснявайки ни това лично аз като се порових в гугъл видях че обложката е правена от фен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...