Jump to content
BulForum.com

Sell : прогнози за футболни мачове


Recommended Posts

За днес получавате изключителен бонус 3 мача АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО!!!

 

 

 

Vaslui - G.Bistrita - Vaslui wins

 

Brest - Clermont - Brest wins

 

Shamrock - Finn Harps - Shamrock wins

 

 

 

 

 

Моля, да се обаждат само сериозни хора и то със пари!!!

 

 

 

0877 557 ....

Link to comment
Share on other sites

:) За да вържеш някой поне изкарай до 4 клас по български език ...

 

Още един два опита и почти няма да останат правописни грешки :)

Link to comment
Share on other sites

Закво ти е да продаваш резултати от футболни мачове,след като им знаеш крайния резултат?

Нали си много сигурен,залагай на тях и си прави "лесни пари". B)

Link to comment
Share on other sites

Закво ти е да продаваш резултати от футболни мачове,след като им знаеш крайния резултат?

Нали си много сигурен,залагай на тях и си прави "лесни пари". B)

Има места (даже и онлайн), където се купуват прогнози. Проблема, че понякога те достигат до 4-5 хиляди евро на месец за абонамент. Предполагам, че този образ е закупил сега мачове (най-евтино съм гледал прогнози за по 2 бона) и сега зарибява, за да може после да си подели с някой разходите. Схващаш ли?

По-леко ще му е ако дели разходите по прогнозите с 4 човека, вместо сам да плаща.

Link to comment
Share on other sites

понеже заложих на хаукар и не стана, очаквам от автора на темата да ми пише на лс къде и как ще си получа парите ;)

Link to comment
Share on other sites

да и аз заложих 50 цента , очаквам следващата прогноза да е безплатна както всички сайтове за такива прогнози правят .

 

 

иии съветче от човек ползващ такива сайтове , дай статистика и инфо за тоя човек дето си го написал в заглавието на мене нищо не ми говори а от такива работите съм се интересувал доста ..... да не говорим че сайтовете предлагат различни коефициенти на различни суми , сещаш ли се конкуренция му се вика ;)

 

Има места (даже и онлайн), където се купуват прогнози. Проблема, че понякога те достигат до 4-5 хиляди евро на месец за абонамент. Предполагам, че този образ е закупил сега мачове (най-евтино съм гледал прогнози за по 2 бона) и сега зарибява, за да може после да си подели с някой разходите. Схващаш ли?

По-леко ще му е ако дели разходите по прогнозите с 4 човека, вместо сам да плаща.

 

всъщност в реалните сайтове , защото доста голяма част от тях са ментета големите коефициенти за единичен мач стигат до 4-5К евро.... :tongue а ако този образ го е направил тва е изключително глупаво най-малкото сайтове които са сериозни си следят потребителите като видят че в българия тая прогноза е продадена на 1 човек а са я играли 20 познайте какво става с потребителя , тва едноа на ръка другото е спада на коефициента , другото е евентуалното нагласяване и закупуване на мача от букитата с цел по-малко плащане на печалба ...... принципно и аз предполагам че е така ама все пак да го оставим да се доуточни :pirate

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...