Jump to content
BulForum.com

Серия А сезон 2008/2009


eminem54541

Recommended Posts

Първият кръг на Серия А за сезон 2008/2009 година на 31 август :

 

0K4KMARG--346x212.jpg

 

Аталанта - Сиена

Каляри - Лацио

Катаня - Дженоа

Киево - Реджина

Фиорентина - Ювентус

Милан - Болоня

Рома - Наполи

Сампдория - Интер

Торино - Лече

Удинезе - Палермо

 

Римското дерби е в 12-ия кръг, като "вълците" са символичните домакини.

 

Миланското дерби между Милан и Интер ще се играе още в петия кръг на новия шампионат, стана ясно, след като бе теглен жребият на Серия А за сезон 2008/2009.

 

 

 

 

0K4KMARG--3416x212.jpg

 

 

В Милано бе представена новата официална футболна топка на "Nike-Total 90 Omni" с която ще се играят срещите от италианското калчо в Серия А и Серия В през сезон 2008/2009 година.Със същата топка се играят и мачовете от Премиър лийг и Примера дивисион.

 

Топката бе представена от президента на италианската футболна федерация Антонио Матарезе и шефа на"Nike" за Италия Андреа Роси.

Link to comment
Share on other sites

надявам се този сезон да е по-интересен от всякога ;) сега след като и Милан направиха що годе някаква свястна селекция се надявам да влезнат и те в борбата за титлата иначе като цяло пожелавам успех на Ювентус и се надявам да спечелят първенството ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Юве трябваше да са им праснали още 1 шиш,Амаури трява да почне да бележи.Карай те и другите се изданиха особено издънката на Милан коят за мен хич не е изненада с оглед последните им мачове с Болоня.Vai vai Juve!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Между другото Лацио този сезон май дават сериозна заявка за по-челните места. FT Lazio 2 - 0 Sampdoria Дано да изместят Фюрентина.

Link to comment
Share on other sites

Аз го изгледах от 70-тата минута някъде мача на Милан - плачевен Малдини... Видях един Пато, Кака не разбрах играе ли, или не, въобще, целия отбор на Милан ли излезна на терена, или имаше отпускари?

Тоя човек ми беше идола едно време, но определено е бегла сянка на някогашната си форма... Сгреши, като не се отказа миналия сезон...

Link to comment
Share on other sites

време е татко карло да си ходи. достатъчно "направи" за отбора, нека даде път на можещите.

 

Как се радвам, че успяхме да го разкараме толкова бързо от отбора :)

Link to comment
Share on other sites

Този треньор "некадърник" е 2 пъти победител в Шампионската лига, веднъж финалист, шампион на Италия, носител на Купата на Италия, на Суперкупата на Европа, на Междуконтиненталната купа....... т.е., той спечели всичко възможно с Милан ;)

Link to comment
Share on other sites

Този треньор "некадърник" е 2 пъти победител в Шампионската лига, веднъж финалист, шампион на Италия, носител на Купата на Италия, на Суперкупата на Европа, на Междуконтиненталната купа....... т.е., той спечели всичко възможно с Милан ;)

Много хора са го правили...и после са си тръгвали.

Първият,за когото се сещам е Висенте дел Боске.

Link to comment
Share on other sites

Браво на Юве успяха да вземат своето и съм доволен а пък Милан даже не мога да повярвам че става въпрос за тях като слушам и чета с тия вече две загуби ако направят и някъв усер В Уефа не ги виждам

Link to comment
Share on other sites

Този треньор "некадърник" е 2 пъти победител в Шампионската лига, веднъж финалист, шампион на Италия, носител на Купата на Италия, на Суперкупата на Европа, на Междуконтиненталната купа....... т.е., той спечели всичко възможно с Милан ;)

тия "купи" като "супер"купата на европа и "междуконтинеталната купа" изобщо не знам защо ги пишеш. абсолютно никой не им обръща внимание и за тях никой не се бори...единствените важни титли за седем години в милан са титла на италия и 2 кеша. това е. 3 купи за 7 години. повече от смешно е за отбор като милан. и най-интересното е, че галияни и берлускони го подкрепят. просто не знам какво трябва да стане, за да се махне този човек от милан. вече го слагам на едно ниво с христола :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

просто не знам какво трябва да стане, за да се махне този човек от милан. вече го слагам на едно ниво с христола :bgrin:

Загуба от Левски София :lol:

Link to comment
Share on other sites

Загуба от Левски София :lol:

Ако паднем от лефски,лично бих застрелял Анчелоти... :D

Но не ми се вярва да стане...Ще събера 6-7 човека от махалата и пак ще ги бием лефскарчетата.

Стига да не им свирят дузпи през 2мин. :D

Link to comment
Share on other sites

Ако паднем от лефски,лично бих застрелял Анчелоти... :D

Но не ми се вярва да стане...Ще събера 6-7 човека от махалата и пак ще ги бием лефскарчетата.

Стига да не им свирят дузпи през 2мин. :D

s teb sym :) tozi glupak nqma mqsto w Milan weche nqma idei neznae kak da izpozlwa igrachite.. abe pravi se na golqm ama ako napusne otbora shte e nai dobre

Link to comment
Share on other sites

След третия кръг нещата дойдоха по местата си :laughing: Кучетата лаят, керванът си върви! По-надъхан Интер си мисля, че не съм виждал никога. Все пак се надявам да стане интересен шампионат. Юве ще са основният ни конкурент може би. Имат страхотни нападатели и най-добрия вратар. Но при две контузии и някое наказание в защитата и ще клекнат. Докато нерадзурите в момента са в такова положение но дългата скамейа оказва влияние. А и вече почнаха по два мача на седмица и умората ще започне да си казва своето.

 

Жалко, че вчера Лацио не успяха да вземат точка на Милан, но все пак Карлсон остава до дербито в неделя и тогава ще блесне истината. Отдавна не съм виждал фенове на Милан да застават срещу треньора и Берлускони. Да се съсредоточат върху УЕФА, че това ще им единствения шанс за купа тази година. Лацио са симпатяги, но не стават за ШЛ. Не може да си от столицата и да имаш две титли за 100 години. Същото важи и за Рома. Пожелавам на Фиорентина отнова да се класират в четворката тази година. Прандели ми е изключително симпатичен треньор и му пожелавам успех в ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

ми на интер във всеки мач им вкарват гол. ако това не е показателно, че не са същия отбор, то не знам кое е...

милан тепърва ще набират скорост. трябват поне 10-тина мача. зъбатия има 2-3 тренировки с отбора, кака сега се върна. много са факторите за този слаб старт, но лека полека всичко ще си дойде на мястото. вижда се, че дори и с татко карло като треньор/справка - купува шева, зъбатия и фабрегас и в мача на истината не пуска нито един от тях титуляр/милан почва да маже. издънки ще има, но срещу слабите отбори, както е било винаги, а интер, юве, рома, фиорентина...ще бъдат смазани.

Link to comment
Share on other sites

Шампион в Италия се става не с победи в дербитата, а с победи на отборите след 7мо място. Така беше при Юве на Капело, така беше и при Интер на Манчини. Този път Жозе като добавка към това ще прибави и победи в дербитата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...