Jump to content
BulForum.com

Corel Draw 11


The Lord

Recommended Posts

Cheta si az tuka starite postove i gledam che niakoi hora (viziram Ael) kazvat 4e Corel 11 e perfektna programka

mnoo mi e interesno kak stigna do tozi izvod , a oshte po interesno mi e otkoga rabotite s Corel be hora

neka koito kazva 4e e perfectna da mi otgovori za da me svetne togava po vaprosa za opraviata na bagovete

 

ne me razbiraite pogreshno - az sam moje bi nai-golemia fen na corel no tia e predimno programa za predpe4at i design,

a horata ot ekipa na corel neshto ot 9-ta versia nasam ne praviat nishto v tazi posoka a praviat samo kozmetika mai

az imam pove4e problemi ot kolkoto polzi

 

Porabotete, vijte, ubedete se - posle moje pak da pogo vorim :))) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Cheta si az tuka starite postove i gledam che niakoi hora (viziram Ael) kazvat 4e Corel 11 e perfektna programka...

Pi4 neznam kade si gledal kato si 4el,ama mai neshto si se oburkal i to dosta....Az spomenah 4e imam programata i 4e shte q upna (kakto i napravih).Pro4eti hubavo za koia programa govora 4e e perfectna ... mai govoreh za FlashFXP s koiato v posledstvie upnah Corela...Ina4e za Corel Draw 11 nemoga da komntiram kolko e dobra i kolko ne,po prostata pri4ina 4e ne rabota s nego. Tva e ot men

 

Peace B)

Link to comment
Share on other sites

priateliu, ili az nemoga da 4eta ili ima neshto neredno no,....

 

 

 

Ael Posted: Jan 25 2003, 10:10 AM

 

Напреднал Член

 

Group: Members

Posts: 78

Member No.: 148

Joined: 26-December 02

 

Corel Draw 11 Graphics Suite e gotov

 

P.S. Programkata naistina e perfectna 10x

 

--------------------

The Notorious B.I.G. Forever

 

 

 

te tuka se pro4eti: http://www.warez.ru/forum/index.php?act=ST&f=5&t=546

Link to comment
Share on other sites

ako poglednesh malko po nagore obqsnqvam 4e imam problems s Cute FTP i RedDevil mi obqsnqva 4e s FlashFXP nqma da "stradam" tolkova. I az posle mu kazvam 4e e perfectna zatova go pisha i kato P.S. No nqma zna4enie az sam vinoven shtoto nesam pisal koia "programka" (umalitelno :blink: ) imam v predvid.

Link to comment
Share on other sites

imenno,

 

bez da se obijdash /ne sam iskal tova/ no,

obiknovenno kogato pishesh P.S., to toi se otnasia za nastoiashtoto pismi (ili post)

 

akoli ne, to triabva da uto4nish no, naistina kakto ti kaza "kakto i da e"

az kazvam samo Sorry ako sam te obidil" :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
mnoo mi e interesno kak stigna do tozi izvod , a oshte po interesno mi e otkoga rabotite s Corel be hora

neka koito kazva 4e e perfectna da mi otgovori za da me svetne togava po vaprosa za opraviata na bagovete

 

ne me razbiraite pogreshno - az sam moje bi nai-golemia fen na corel no tia e predimno programa za predpe4at i design,

a horata ot ekipa na corel neshto ot 9-ta versia nasam ne praviat nishto v tazi posoka a

 

Porabotete, vijte, ubedete se - posle moje pak da pogo vorim :))) :rolleyes:

 

Работя с Corel от версия 3 та до сега. Не ми казвай, че Corel е програма за предпечат. Иначе и аз съм и голям фен, работя почти изцяло само с Corel. Прав си, че версия 11 е доста бъгава, но не е вярно, че промените са само козметични. Аз предпочитам жерсия 9 и още си работя предимно с нея, имам 11 само за да отварям файлове записани на тази по-висока версия.

Та видял съм поработил съм, може да заповядаш да поговорим, все пак вече приблизително 10 години се събират да работя с тоя продукт.

Link to comment
Share on other sites

...

Та видял съм поработил съм, може да заповядаш да поговорим, все пак вече приблизително 10 години се събират да работя с тоя продукт.

Може би след още 10 години някой ще погледне пак тази тема и ще реши да си поговорите :D

Та мисля, че след толкова време The Lord вече е на съвсем друг акъл, сигурно вече работи с други версии, а не се и съмнявам, че знае и много повече за продукта ;)

Myth, Не се обиждай, просто ми стана леко весело и не се сдържах да не постна B)

Link to comment
Share on other sites

Може би след още 10 години някой ще погледне пак тази тема и ще реши да си поговорите  :D

Та мисля, че след толкова време The Lord вече е на съвсем друг акъл, сигурно вече работи с други версии, а не се и съмнявам, че знае и много повече за продукта  ;)

Myth, Не се обиждай, просто ми стана леко весело и не се сдържах да не постна  B)

 

Ми честно казано изобщо не погледнах кога е постната темата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...