Jump to content
BulForum.com

Коя видео карта да си купа плс кажете 4е се 4уда


dasse

Recommended Posts

На мойта само това не и харесвам че като пусна пц-то и яко бучи докато стигне до боот скрийна на бозата и тогава спира иначе кризата дори не съм се мъчил да е играя но Код 4 на 1600х1200 е играя на макс с аа и аф мисля(не съм 100% сигурен) и си ми върви без сечове.

Иначе newegg.com пишеш 4850 и гледай разликите между картите абсолютно еднакви са с изключение на логото и шарениите по охлаждането

Link to comment
Share on other sites

На мойта само това не и харесвам че като пусна пц-то и яко бучи докато стигне до боот скрийна на бозата и тогава спира иначе кризата дори не съм се мъчил да е играя но Код 4 на 1600х1200 е играя на макс с аа и аф мисля(не съм 100% сигурен) и си ми върви без сечове

Е, код4 кво ми го фалиш :) , той е по-лек.

Кризата на 1680х1050 на хай, дори без аа/аф, гледам че вървяла с мизерни 15-18 fps или нещо такова.

Айде 1920 ще забравя за нея, но поне 1680 трябва да държи едно 25-30. Но не успява.

 

За бученето е стандартно това :) , докато позагрее. Именно от такива мизерии бягам аз, че и след 3г. искам да не мисля за вентилатори и глупости. Затова бих взел за около 40 лв фанлес охлаждане с 2 алуминиеви пасламака по 100-150 грама секи, и един бавнооборотен 12 см фан отгоре им.

Даже мисля да не зимам оня сайлънт асус, ми да зема по-евтин за около 260 някой с вент, и да го сменя с мой.. или просто на оня фанлес ще му духна с 12-ка.

Link to comment
Share on other sites

Пуснах кризата да се смуче да е кача най накрая и аз тая игра да е видя и ще ти кажа как върви :) на мойта иначе незнам дали си погледнал но тя не е с референтно охлаждане.

Пробах играта леко на хай всичко 1600х1200 върви добре но още не съм присъствал на големи мелета с много експлозии ако не ме домързи ще кача и фрапс, а пц-то на което е играя е с Е6300 3гб рам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...