Jump to content
BulForum.com

Сбирка на подфорума?


INCINERATOR

Recommended Posts

Ако успея да дойда ще съм с една малка жълта точка :rolleyes:

 

 

Синьо Рено Клио... Старичко... Отличителен белег - аз зад волана... :)

Сигурно сте решили да направите малко смях на хората mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply
Секта? А Ферари Комби как ти звучи? :lol: :devil :lol:

 

 

Шшшшшшш, Форделината РулЗ :punk

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшшш, Форделината РулЗ :punk

 

Хаххааха :lol: То майтап, ама вече слава й се носи на тая Форделина.. "Жоро с ферарито еди-какво-си, Жоро с ферарито еди-що-си.." :tongue

 

Неделя да се съберем, хем да се запознаем по между си.. Само напитки от къде ще вземем ми е интересно..

 

П.С. От 18.00 също на зала Чайка, също неделя, има събор на италиански коли, ако поостанат може да заформим доста стабилен мохабет ;)

Link to comment
Share on other sites

Хаххааха :lol: То майтап, ама вече слава й се носи на тая Форделина.. "Жоро с ферарито еди-какво-си, Жоро с ферарито еди-що-си.." :tongue

 

Неделя да се съберем, хем да се запознаем по между си.. Само напитки от къде ще вземем ми е интересно..

 

П.С. От 18.00 също на зала Чайка, също неделя, има събор на италиански коли, ако поостанат може да заформим доста стабилен мохабет ;)

 

 

Жоре, ти с Ферарито, аз с Дявола, Митьто с Пасата... Айляк ще е! :D

Link to comment
Share on other sites

Червено Рено 5 с 3 врати и един будала вътре :lol: :lol: :lol:

 

П.С. То тогава колега и на Рено ще има и аз от едната сбирка ще се прехвърля на другата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Най-добре ще е всеки да си носи нещо за пииване или хапване, защото в районът май няма откъде да се купи нищо.

 

Една раница със суха храна и водичка :lol: червено C4 :love

Link to comment
Share on other sites

Най-добре ще е всеки да си носи нещо за пииване или хапване, защото в районът май няма откъде да се купи нищо.

 

Е как ул "Младежка" на колко е пък и сме с коли така че има от къде да се снабдим ;)

Link to comment
Share on other sites

Една раница със суха храна и водичка :lol: червено C4 :love

Ще вземеш ситроена последно, така ли? :) Ако да и аз да взема моя ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще вземеш ситроена последно, така ли? :) Ако да и аз да взема моя ;)

 

Ще съм с C4 100% :rolleyes: Ако баща ми си е в нас може и с C-Crosser-a да пристигна, но това е малко вероятно

Link to comment
Share on other sites

На мен утре ще ми откъснат част от сърцето - взимат ми Дявола... :cry Така че може да се появя с Корола Версо...

Link to comment
Share on other sites

Пишете още едно синьо Клио. Отличителени белези - "шофьора е по-голям от колата"

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Тук май ще изникне някоя френска секта :D

 

Прав си като гледам заявилите участие :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тя формулата е от 15:00 пък срещата от 20:30 така че не се засичат или нещо.Страстите на Формуолата са едни на срещата други....

Link to comment
Share on other sites

Е момци ша има страсти и на сбирката - все пак Формула 1 е част от автомобилния свят ;)

 

Edit: INCINERATOR гледай да се съберете повечко народ, че наща мафия най-голяма :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...