Jump to content
BulForum.com

креатин комплекс и фитнес


predatora

Recommended Posts

така.. за мен сезонът по лека атлетика приключи и имам останало известно количество 'pre-load creatine complex' на Оптимум Нутришън Къмпани, заедно със аминокиселини BCAA 5000 със разклонена верига. Тези добавки ги пиехме преди тежка тренировка и седмица преди състезание по 40гр на ден от креатина и по 4 таблетки от бцаа-то. Сега мисля да походя малко на фитнес до септември месец, и да поизпия това което ми е останало, но си нямам и наидея как да го взимам сега със фитнеса, затова се обръщам към вас за помощ ;)

ето малко снимки за повече информация ква точно е химията..

 

mvomyw_th.jpg 34o5ugh_th.jpg 3095375_th.jpg

 

w20vlx_th.jpg 14j5atj_th.jpg 353ayc3_th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ами виж това зависи от доста неща като например колко килограма си, какви са ти целите, как тренираш, как се храниш... За креатина пиеш една седмица по 20 грама на ден и после 3 до 5 седмици по 5-6 грама на ден.

Link to comment
Share on other sites

За креатина пиеш една седмица по 20 грама на ден и после 3 до 5 седмици по 5-6 грама на ден.

За креатин комплекса само да уточня че вътре няма само креатин. Имаше и витамини и въглехидрати и други работи не помня вече.И се пиеше по повече даже много повече от 5-6 грама.То на опаковката си пише.

Link to comment
Share on other sites

miro123 чел съм е опаковката спокойно, искам просто да събера повече мнения дето се вика преди да почна да пия нещо, ако намираш проблем в това ще ме извиняваш.

Link to comment
Share on other sites

40 грама креатин на ден.... ти нормален ли си само да попитам , след тренировка тялото ти реално е изразходвало не повече от 5-6 максимум 8 грама креатин и няма никъв начин да усвой повече от 10-12 грама усвен ако не си в зареждащ период а за 40 грама пък да не говорим.....

Link to comment
Share on other sites

40 грама креатин на ден.... ти нормален ли си само да попитам , след тренировка тялото ти реално е изразходвало не повече от 5-6 максимум 8 грама креатин и няма никъв начин да усвой повече от 10-12 грама усвен ако не си в зареждащ период а за 40 грама пък да не говорим.....

Уф не 40 грама креатин.В кутията има и други неща.И като изпиеш 40 грама от съдържанието пак получаваш горе долу толкова креатин колкото си казал ти.

Link to comment
Share on other sites

аз да не съм ванга да знам какви други работи има в тая "добавка" човека е написал креатин .....

 

цъкни на джипега дето е с етикета и то пише бре :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...