Jump to content
BulForum.com

Купувам Газова Уредба


Recommended Posts

така...бензинеца ми идва доста скъпичък и реших да си сложа газчица... нека ако някой продава или пък има познат който продава такава...да ми пише :) :blink: :tongue

 

Също така ако някой може да ми даде съвет каде в Пловдив монтират качествени и хубави газови уредби ..информацията също ще ми е от полза :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За обикновена газова уредба ли става дума или за газов инжекцион?

Ако е за газов инжекцион ти препоръчвам Фобос : http://www.fobos-bg.com/index.php?l=3.139

Ако е за обикновена уредба - Тартарини или БРЦ

Тартарини: -http://www.tartariniautobg.com/index.html

БРЦ: -http://www.brc.hit.bg/plovdiv.htm

Link to comment
Share on other sites

ул. Беласица №72, до Военна болница, пресечката е запушена откъм булеварда с баничарница. Монтират се както газови инжекциони Фобос, така и конвенционални газови уредби (не само, но теб това те интересува). Заповядай, за да ти се обясни всичко, което те интересува и да се види кое е най-подходящото решение за теб и твоя автомобил. Гаранция, преглед и пр.

Link to comment
Share on other sites

ул. Беласица №72, до Военна болница, пресечката е запушена откъм булеварда с баничарница. Монтират се както газови инжекциони Фобос, така и конвенционални газови уредби (не само, но теб това те интересува). Заповядай, за да ти се обясни всичко, което те интересува и да се види кое е най-подходящото решение за теб и твоя автомобил. Гаранция, преглед и пр.

 

Сервизът е много добър. Там ми монтираха газовата уредба и си поддържам колата там. Момчетата си разбират от работата и са много съвестни. Ще останеш доволен, както от обслужването, така и от цените ;)

 

Един съвет - ако решиш за Фобос в никакъв случай не го слагай при Вендов! Много ще те боли главата ;) На Беласица 72 ще ти го направят перфектно :)

Link to comment
Share on other sites

Ако двигателчето ти е карбораторно мога да ти предложа изпарител BRC, на около 40хил. км. с пура мисля че 35литра(може и повече да е), клапаните за газта и бенза и ключа газ-бенз. До последно газовата си работеше на опела на баща ми. Цена - 65лв за всичко. Вече кой ще ти я монтира ....... Има и зареждачка.

Link to comment
Share on other sites

Ако двигателчето ти е карбораторно мога да ти предложа изпарител BRC, на около 40хил. км. с пура мисля че 35литра(може и повече да е), клапаните за газта и бенза и ключа газ-бенз. До последно газовата си работеше на опела на баща ми. Цена - 65лв за всичко. Вече кой ще ти я монтира ....... Има и зареждачка.

Дай снимки на това, което имаш.

 

а на колегата ще препоръчам един познат, монтира ЛОВАТО, и ги усеща - Митко 0894434738.

 

 

Под Вендов, Теодор Вендов ли имаш в предвид? Един от шефовете на Фобос

Link to comment
Share on other sites

Един съвет - ако решиш за Фобос в никакъв случай не го слагай при Вендов! Много ще те боли главата wink.gif

 

От личен опит ли съветваш или просто конкуренция?! При Теродор Вендов съм пращал много приятели и познати и никой не се е оплакъл. Определено ти препоръчвам при Вендов (Фобос)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...