Jump to content
BulForum.com

[buy] Аптечка,зелена жилетка ,пожарогасител

Recommended Posts

На Руския пазар коплектите са за по 5 лева мисля. Отиди и провери Всичко ще ти излезне не повече от 10 лева.

Не е 10лв, преди седмица взех от там. Всички мангали продават на 25лв, с голям пазарлък смъкна на 20лв. Чак съжалявах че съм си говорил толкова време с подобен индивид за 5лв :)

В тоя комплект дето е 5 лева (всъщност най-малко за 8 го дават) , това дето имитира пожарогасител е флакон пълен със сапунена вода и не е много за препоръчване , не рискувай . На руския "готините" пожарогасители са по 14лв +/- , но и те не са сертифицирани , но минават пред КАТ .

В тоя комплект дето е 5 лева (всъщност най-малко за 8 го дават) , това дето имитира пожарогасител е флакон пълен със сапунена вода и не е много за препоръчване , не рискувай . На руския "готините" пожарогасители са по 14лв +/- , но и те не са сертифицирани , но минават пред КАТ .

Така е, прав си.

Тези евтините за 5лв. за нищо не стават, недай си боже ти се наложи да го ползваш....

Продават малко по-големи на цена от 15лв. само пожарогасителя, вземи си от тях.

Същите ги гледам в Метро на цени над 25лв. ;)

Съжелявам за отклонението:

Ами да Ви кажа... Не разчитайте на пожарогасителя... Дано да не е нужно да се ползва. Един мотокар се запали пред мен и 4 големи (от тези където са като бутилка за ПротанБутан) не можаха да го изгасят... Затова пожелавам на всеки да не се налага да го ползва.

Но да ти кажа и аз не бих си купил от Руския Пазар пожарогасител и аптечка.

Съжелявам за отклонението:

Ами да Ви кажа... Не разчитайте на пожарогасителя... Дано да не е нужно да се ползва. Един мотокар се запали пред мен и 4 големи (от тези където са като бутилка за ПротанБутан) не можаха да го изгасят... Затова пожелавам на всеки да не се налага да го ползва.

Но да ти кажа и аз не бих си купил от Руския Пазар пожарогасител и аптечка.

Аптечка е силно казано, вътре има парче марля, малко бинт и апарат за изкуствено дишане, няма нищо друго, но поне е в някаква кутия. Аз сам съм си я оборудвал мойта, с по-полезни неша.

П.П. Ся се сетих, май има и една летва за шина :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...