Jump to content
BulForum.com

Домашно по английски


Recommended Posts

За утре имам да предам три есета на теми: A day out of school, What do you think about the school regulations и Do you beleve that being someone else makes you a better person. Един приятел щеше да ми помогне, но в последния момент ми се обади, че няма да може. Ще съм ви много благодарен ако можете да ми помогнете малко. Минималният обем е 200 думи, а есетата са за 9 клас.

Link to comment
Share on other sites

Приятел аз имах 20 стр. технически англ. за 2 седмици + 2 есета на тема Щастливи ли са червейте :lol:

Чичо ГУГЪЛ!!!

 

Гугъл гугъл ама преподавателите не пасат трева. Поне моите. Проверяват есетата и ако излезе нещо в гугъл получаваш 2.

Link to comment
Share on other sites

Гугъл гугъл ама преподавателите не пасат трева. Поне моите. Проверяват есетата и ако излезе нещо в гугъл получаваш 2.

Затова аз му викам преписване с мислене, никой не ти казва 1:1.

Аз свалих 4-5 различни есета, статии и един куп материал и си направих страхотни есета ;)

Но си е голяма загуба на време все пак...

Link to comment
Share on other sites

Що просто не седнеш да си ги напишеш ;) .Темите ти не са толкова гадни,виж на Eleutherios хич не му завиждам с тея червеи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Приятел аз имах 20 стр. технически англ. за 2 седмици + 2 есета на тема Щастливи ли са червейте :lol:

Чичо ГУГЪЛ!!!

 

Кой ти е по английски бре. Няголова е супер точна. Аз бях направил 20 + 5 бонус. Все пак няма да се излагаме и изкарах цялата история за Енцо Анселмо Ферари :):):):). Темата ми беше по избор и супер много се зарибих да я правя. Пък и като пуснеш мнооого тихо музичка и биричка пред компа и ехеее. Само друга работа да нямаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Приятел аз имах 20 стр. технически англ. за 2 седмици + 2 есета на тема Щастливи ли са червейте :lol:

Чичо ГУГЪЛ!!!

Хе хе и това ако не е при обичния ни ст.пр. Краси Чакандраков. Бая зор видях да напиша за тези червеи (че и на български не мога да измисля нищо), за другата година си е записал специално за мен да му занеса не 2, а 4 есета.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...