Jump to content
BulForum.com

proektor za zavedenie , kakuv da bude ?


Recommended Posts

re6il sum da si sloja proektor v zavedenieto zaradi evropeiskoto , ta vaprosa mi e da mi preporu4ate nqkuv za6toto sum absolutno bos v taq oblast , vijdam 4e ima i po 10 000lv. na mene pove4e ot 1000-1200lv ne mi se davat pretencii kam marki nqmam absolutno nikakvi kolkoto po evtino tolkova po dobre :wacko:

 

 

edit: ne moga da si sloja flextype v ofisa na laptopa zaradi tapata vista sajalqvam za latinecata :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ценовия дипазон е доста свит(за нещо "истинско" и голямо), НО първо прецени дали имаш ограничение за максималния размер на картината. т.е. мястото и 2. ако ще бъде използван САМО за 1 европейско се замисли направо за нещо втора ръка с примерно нова лампа ....

Link to comment
Share on other sites

abe i vtora raka me ustroiva ekstra stiga lampata da ima pove4ko 4asove jivot ili da e nova , gledax 4e ima nqkakvi aceri po 700-800lv , i 200-300lv za ekran idealno se vpisvam но май най-важното е как точно се свързва с телевизора и има ли някакво ограничене на растоянието между телевизора и проектора :ph34r:

 

 

едит: ето нещо подобно но нямам идея какво трябва да гледам за да преценя добър ли е или не

иначе тоя като цена е повече от перфектен

 

http://office.market.dir.bg/xoffer.php?xof...&shop_id=43

http://office.market.dir.bg/xoffer.php?xof...&shop_id=43

 

тошибата горе също се вписва в предвидените разходи

 

 

едит 2 : имам и още 1 въпрос как се свързва това чудо , моя най-вероятно ще е свързан с телевизора ми , обаче между проектора и телевизора има да кажем 5-6 метра растояние , какво се прави ? тоест с някакъв специален кабел ли се свързва или с прост коаксиален кабел просто се "цъква" в прожектора и сичко е готово :blink:

 

 

едит 3 : като цяло гледам че тука има доста евтини моделчета които ми се вписват в лимита ;)

Link to comment
Share on other sites

С ква кабелна си ? Ако си digital е лесно. Можеш да го плъгнеш директно в проектора. Ако си на стандартен кабел тогава минава през ТВ-то. Мисля, че ще ти трябва RCA кабел - това е кабела с трите разклонения (жълт, черен и бял). Какво ти е ТВ-то и какви изходи има ?

 

Разстоянието наистина е проблем. Ако се потвърди нуждата от RCA, тогава може би ще трябва да отидеш в някоя жичкаджийница да ти направят един както ти сакаш. :)

Link to comment
Share on other sites

Другия вариант е да си вземеш външен TV box. Нещо като тия. Ако нямаш вече приготвен подходящ телевизор, това е по-добре според мен. В нас имам едно такова и като непретенциозен ТВ зрител съм много доволен.

Link to comment
Share on other sites

ами телевизора ми е някакъв филипс лсд 42ка , значи на него имам вързан булсатком , при булсата има възможност да се свърже към приемника още 1 телевизор и каквото е на единия такова да е и на другия мисля че е с обикновен коаксиален кабел врътката , иначе самия телевизор отзад има "хиляди" изходи предполагам че все 1 ще ми върши работа

Link to comment
Share on other sites

ем идеално. RCA ще има със сигурност. Но за всеки случай като го купуваш питай продавача дали поддържа такъв.

Link to comment
Share on other sites

От булсата направо забий букстата в проектора.Ако няма коаксиален го вържи или със скарт или със чинчове.За марките хубавите са BenQ,Sony,Toshiba.

Link to comment
Share on other sites

май май ще е някоя тошиба от линковете които съм дал сега ще отскоча до технополиса да разгледам и там какво предлагат ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми тошиба бива.Аз щях да си зема Сони,ама тая марка ми е слабост.И гледай дали има скарт или чинчове.Ако трябва ще идвам с теб .:lol:.

Link to comment
Share on other sites

чесно казано 2700лв не ми се дават , това е просто нещо което ми хрумна импулсивно затова смятам да се включа в колкото се може по малко пари ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз имах същата дилема и взех Тошиба за 2700 лева. Чудна работа 5000 часа живот на батерията, ако се интересуваш лс.

 

ква батерия те гони :D

Link to comment
Share on other sites

от бири и мачове май скоро няма да му остане време да ни отговори на въпросите иначе и аз съм заинтересован как се е получило ...

 

м/у другото 1ия от 2та проектора за които е дал линк съм го ползвал и ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Имаме един проектор с екран дето се търкаля в офиса. Работил е 2-3 дена максимум откакто е купен.

Ако някой се интересува, може да ми пише на лична.

Link to comment
Share on other sites

купих тошиба проектор но просто съм забравил темата , не съм го монтирал още но в полеви условия резултата е много добър :ph34r:

 

 

 

колега какъв е проектора бих си взел за у нас един ако цената е добра ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...