Jump to content
BulForum.com

Проблем при Update на Firmware на mp3-ka.


gadniqt

Recommended Posts

Вчера се опитах да updatе-на версията на Samsung yp-f1,но се изстри старата версия и не се сложи новата.Сега даже не ми работи мп3-ката.Опитах се с диска, който върви с мп3-ката,но с него не ми я намира като устройство.Някой ако има същият модел и е сменял верията успешно,ще съм му благодарен да сподели как го е направил :).

Link to comment
Share on other sites

Сменял съм безпроблемно firmware на МП3-ка на Самсунг и никога не съм имал проблеми. Пробвай:

1. пълен ресет - махни сложи батерията

2. потърси нов firmware в сайта на Самсунг

3. провери си УСБ кабелите, щото на мен никога не ми е давало грешка при Упдейт, при положение че съм го правил над 40 пъти

4. ако не стане нищо им пиши в Съппорта на Самсунг - би трябвало да ти дадат някаква идея какво да правиш :)

Link to comment
Share on other sites

Сменял съм безпроблемно firmware на МП3-ка на Самсунг и никога не съм имал проблеми. Пробвай:

1. пълен ресет - махни сложи батерията

2. потърси нов firmware в сайта на Самсунг

3. провери си УСБ кабелите, щото на мен никога не ми е давало грешка при Упдейт, при положение че съм го правил над 40 пъти

4. ако не стане нищо им пиши в Съппорта на Самсунг - би трябвало да ти дадат някаква идея какво да правиш :)

Ами батерията е вградена.То ресета по друг начин го правя и пак нищо.Даже свалих програма която се търси най-новият firmware и с нея нестана.А това със Съппорта е идея,ама едва ли някой ще ми обърне внимание.Като се замисля тоя модел винаги ми е правил софтуерни проблеми,то и затова исках да го упдейтна.

Link to comment
Share on other sites

Опита покава, че на учтиво, кратко и точно зададен въпрос, една себеуважаваща се компания винаги би отговорила.

Link to comment
Share on other sites

Опита покава, че на учтиво, кратко и точно зададен въпрос, една себеуважаваща се компания винаги би отговорила.

Проблема е оправен..трябва явно само от официалният сайт да се свалят програмите за ъпдейтване,а не от други сайтове.мерси за помоща ;) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...