Jump to content
BulForum.com

Купувам кола на изплащане


Recommended Posts

Търся си кола на изплащане .знам че има хора които си продават колите и на изплащане така че ако има някой да казва.

 

ще уточним вноските и всичко останало .Чакам предложения

_________________

Link to comment
Share on other sites

Търся си кола на изплащане .знам че има хора които си продават колите и на изплащане така че ако има някой да казва.

 

ще уточним вноските и всичко останало .Чакам предложения

_________________

 

Фиестата в подписа ми ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся си кола на изплащане .знам че има хора които си продават колите и на изплащане така че ако има някой да казва.

 

ще уточним вноските и всичко останало .Чакам предложения

_________________

Astra vnos ot Germaniq na 5000 km.v BG(ot 2000 km. s Gaz-Lovato).vsi4ki konsumativi smeneni-pokazvam starite.Vsi4ko plateno za 2008 god.Az li4no sam si q dokaral na hod-pokazvam dokumenti ot Germaniq.Kupil sam q ot parvi sobstvenik v Hamburg.Mn.zapazena ot van i ot vatre.Davam da q zakara6 v serviz za da se obedi6 4e e super.4-5 vrati 1,4 motor.Tarsiq i 4000 lv.

Link to comment
Share on other sites

трябва ми кола за не пове4е от 2000 лв ... мерси все пак за предложенията

 

ако има някакви предложения казвайте

 

Аз ти казах моето предложение, но така и неполучих отговор на личното което ти пратих?

Link to comment
Share on other sites

@djsaiman, тъй като поради технически причини правилата за раздела временно не са на видно място, вероятно още не си ги прочел, но следващият път имай предвид какво гласи т.14:

14. Забранени са постове от сорта "имаш мейл", "имаш ПМ" и т.н. Такива постове се наказват с warn и moderated при ПЪРВО провинение така че моля - вземете го предвид.
Link to comment
Share on other sites

@djsaiman, тъй като поради технически причини правилата за раздела временно не са на видно място, вероятно още не си ги прочел, но следващият път имай предвид какво гласи т.14:

 

 

съжалявам няма да се повтори

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...