Jump to content
BulForum.com

Сity NET


Recommended Posts

не знам кой лепи по вратите реклами на интернет доставчици,ама знам,че тея дето ги лепят предлагат смотан интернет,ей го нашия в Карлово , интернета се казва Терасист (кой би си кръстил интернета на името на вирус) те пращат такива под вратите на хората ,който даже не знаят,че има нещо наречено интернет като баба Наса комшийката дето е на 70 години.

Link to comment
Share on other sites

Понеже в последно време гледам, че има някакво подобрение на скоростите на въпросния доставчик в сравнение с първия ми пост, пускам сегашното положение за тези, които се интересуват от СитиНет:

 

309959168.png

309959434.png

Link to comment
Share on other sites

Пичове само да ви кажа че въпросния доставчик sity-net е мн добър.И това (не зависи от атмосферните условия).

Това узначава че връзките са изградени посредством оптичен кабел които не предава сигнала със електрични импулси както др. FTP UTP i dr.А деиства като предава сигнала като светлинен импулс и на края има една джажа която го преубразува от светлинен сигнал отново във елекричен сигнал ;) .

АЗ сам от доста време на тоя доставчик до ся нета ми спря единствено когато нямаше ток във блок демек за 1 година 1 път.

Когато вали нп ако грамне мн здраво нета спира.И знаете ли кво права аз вада кабела от ланката и пак го ръгам и оп имам пак нет :punk :lol: суперррррр е хора според мен е най якия в плд.

мн поздрави. :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове само да ви кажа че въпросния доставчик sity-net е мн добър.И това (не зависи от атмосферните условия).

Това узначава че връзките са изградени посредством оптичен кабел които не предава сигнала със електрични импулси както др. FTP UTP i dr.А деиства като предава сигнала като светлинен импулс и на края има една джажа която го преубразува от светлинен сигнал отново във елекричен сигнал ;) .

АЗ сам от доста време на тоя доставчик до ся нета ми спря единствено когато нямаше ток във блок демек за 1 година 1 път.

Когато вали нп ако грамне мн здраво нета спира.И знаете ли кво права аз вада кабела от ланката и пак го ръгам и оп имам пак нет :punk :lol: суперррррр е хора според мен е най якия в плд.

мн поздрави. :)

Е чак да е най-добрия малко се съмнявам.Ще им трябва известно врене,за да си иградят репутация на най-добрия доставчик.Но съдейко по това,което казваш явно се стараят :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове само да ви кажа че въпросния доставчик sity-net е мн добър.И това (не зависи от атмосферните условия).

Това узначава че връзките са изградени посредством оптичен кабел които не предава сигнала със електрични импулси както др. FTP UTP i dr.А деиства като предава сигнала като светлинен импулс и на края има една джажа която го преубразува от светлинен сигнал отново във елекричен сигнал ;) .

АЗ сам от доста време на тоя доставчик до ся нета ми спря единствено когато нямаше ток във блок демек за 1 година 1 път.

Когато вали нп ако грамне мн здраво нета спира.И знаете ли кво права аз вада кабела от ланката и пак го ръгам и оп имам пак нет :punk :lol: суперррррр е хора според мен е най якия в плд.

мн поздрави. :)

 

 

Ако не е проблем можели да кажеш нещо за тарифите.По-точно колко са и какви са скоростите.

Link to comment
Share on other sites

vi6 plovdiv na men nemi izglejda na koledna elha za da po4nat da si ka4vat kabelite po durvetata :D

 

офф:

Като гледам поста колко неграмотно е написан и какви обяснения даваш... съмнява ме да е нещо сериозно тоя нет :)

Трябва по-качествена реклама.

Link to comment
Share on other sites

Отговарям на тоя които ма попита за тарифите.

значи аз плащам такса 20лв на месец връзката ми е 10Mbit\s и сам супер доволен.

От начало като ма включваха не платих инсталационна такса.

Еми тва е инфото което мога да дам а по отношение на ония пич дето ми вика че интернета е скапан и сам писал неграмотно да си гледа работата :excl: :excl: :excl: :angry1

Който иска да пробва според мен няма да съжалява. ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мдааа, Сити Нет - добро начало - лош финал. Както всичко в България впрочем ...

Пускам за заинтересуваните сегашните перманентни вечерни скорости:

 

335241489.png

335243099.png

335245228.png

Link to comment
Share on other sites

Мдааа, Сити Нет - добро начало - лош финал. Както всичко в България впрочем ...

Пускам за заинтересуваните сегашните перманентни вечерни скорости:

 

335241489.png

335243099.png

335245228.png

 

 

:D Стига де, не е с лошо чувство ама ме разби от смях - предполагам е шега поста ти.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:D Стига де, не е с лошо чувство ама ме разби от смях - предполагам е шега поста ти.

 

Лошото е, че няма майтап в тая работа.

След като обиколих почти всички доставчици в Пловдив, без Лангейм и ГГБит,

тези неща ми действат по-скоро забавно, отколкото изнервящо.

Явно този доставчик е оставил нещата на доизживяване, до неминуемото си фалиране,

обаче пък аз до един месец ще се местя в друг апартамент, така че геройски издържам

тези ултразвукови скорости :)

Ето от днес /понеделник/, 12:30 на обяд.

 

341791043.png

341792040.png

341792843.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Най-накрая СИТИ НЕТ фалира!

След дълги мъки "гаражния" доставчик с гръмкото име СИТИ НЕТ фалира, като остави на връх Великден потребителите си без Интернет. :laughing:

От тогава - ни вест, ни кост, ни офис, ни телефони, ни тетрадки, ни разписки, ни нет ... :punk Мълчание!

Честито на всички окрадени с месечните си такси, прилежно платени в импровизирания "офис" от 2 кв.м. в блок 282 в Тракия.

На това му се вика - фирма с традиции!

 

И така - започваме нова ера в Интернет доставчиците - 1ONE WIMAX - да видим те до къде ще я докарат :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам клиента им е 1 (един)... и като гледам накъде си се засилил е от трън та на глог. Що не пробваш по-нормалните доставчици ако щеш и БТК пак по-добре ще е

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, вече се засилих към "от трън та на глог" :laughing:

А и от скромния ми опит досега с Интернет - към който и доставчик да се бях засилил, системата щеше да е като гореописаната. :laughing:

 

Впрочем - тва чудо 1ONE за сега се държи учудващо добре.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, вече се засилих към "от трън та на глог" :laughing:

А и от скромния ми опит досега с Интернет - към който и доставчик да се бях засилил, системата щеше да е като гореописаната. :laughing:

 

Впрочем - тва чудо 1ONE за сега се държи учудващо добре.

 

Това си е твое мнение. Аз имам познат който е изключително доволен от нет-а на МТел... което не го прави кой знае колко хубав просто него го устройва и той е доволен... Пред 1ONE аз лично бих предпочел БТК... подозирам за LAN/optic доставчици нямаш варианти и затова към тези си се насочил, иначе ако имаш просто не мога да те разбера....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Абе приятел, за какви Optic ми говориш в Пловдив ....

Та самите СитиНет претендираха за пренос по оптика!

Кои според теб са доставчиците в Пловдив, които предлагат достъп по оптика?

 

Аз имам опции за следните доставчици:

Евроком, ГГБит, КайбълТел, Визио, НетГруп, БТК. За други не се сещам в момента.

 

Към първия бях 5 години - накрая така се оср...а, че нямах избор, освен да ги сменя.

Минах на 3-тия - там съпорт в Пловдив просто НЯМА - ама като казвам няма, имам в предвид точно това. Звъни се в София, от там ти казват - предадохме на колегите в Пловдив и случаят е затворен. А колеги в Пловдив просто няма ....

 

Изтраях 5 месеца и минах на Визио.

Платих инсталационна такса и зачаках.

След незнайно колко дни дойде един играч - опъна кабелите по покрива и каза - ГОТОВО - всичко е на 6.

Ми шест, ама не - след 2 дни интернета се сецна - иииии .... 12 дни без нет - щото съпорта бил в почивка на село, щото проблемът бил в мен, щото не знам си кво ...

След 12 дни - оправиха го - ииии .... 3 дни нет и после още 4 дни няма - е МЕРСИ! АУТ!

 

Минах на СитиНет, щото се предполагаше, че ще дойдат същия ден - така и стана - хората опънаха "оптиката" за един ден и всичко беше както си трябва, ама преди 1 месец ..... когато .... малко пофалираха :)))

 

И се почна чудене - кой ще е следващия свръхзвуков пловдивски "доставчик".

 

Лошото е, че на мен Нет ми ТРЯБВА - няма майтап в това - не само за поща и чат ... ами ми трябва!

 

Обадих се в НетГруп - 20 минути на телефона ме въртяха, викам им - добре бе - плащам си 100-те лева инсталационна такса - искам нет утре, според условията им!

И се започна - ами той техника там бил, незнам си къде бил - добре де, то тва хубаво, ама на мен Нет ми трябва - при това сега!

Така или иначе - не се получи. Експресното им включване точно тоя ден не работеше. Не искам и да си представям какво щеше да бъде натам. Лошо начало - още по-лош финал - тея вафли сме ги яли :))))

 

И така - отидох на WiMax операторите, че уж по-бързо става схемата.

Първо - МаксТелеком ... с големия им пакет ... такова ... Звъннах - абе тоя голям пакет за моя квартал хич не бил сигурен. Започна се поредното мънкане по телефона. Аз тва най-го мразя и поради това минах на номер 2.

1One.

Там нещата станаха по-скоростно, а и някак си ми се видяха по-разбрани.

Поради тая причина - сега съм им клиент и поне засега - не съжалявам. Това което ми трябва - го получавам.

А именно - сигурен, постоянен Нет, най-вече международен. Такива локални, торенти и тем подобни грам не ме интересуват.

 

За БТК - дума не искам да отварям - за мен това по никакъв начин не може да бъде доставчик, още по-малко на Интернет.

Виж БТК по ми прилича на оная реклама с бабката, гишето и телефона с шайба ... абе спомени от комунизма ...

Такива неща.

Айде, че се отплеснах в писане :))))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...