Jump to content
BulForum.com

Има ли завършили Благоев?


ack

Recommended Posts

Значи темата за МГ-то беше щото бях супер нов и некадърен... :tongue :tongue

обаче все пак не съжалявам че я пуснах щото разбрах за доста хора от мойто даскало...

Обаче вие и за Англ пуснахте и за ПГЕЕ..

А тва вече е просто излагация..

баси...

CLOSE THE TOPIC PLZZZZZZZZZZ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
Delete this Topic!!!!!!  :angry1    :angry1  :angry1  :angry1    :angry1  :angry1

 

 

Значи темата за МГ-то беше щото бях супер нов и некадърен... :tongue  :tongue

обаче все пак не съжалявам че я пуснах щото разбрах за доста хора от мойто даскало...

Обаче вие и за Англ пуснахте и за ПГЕЕ..

А тва вече е просто излагация..

баси...

CLOSE THE TOPIC PLZZZZZZZZZZ

 

 

ae вие момчета можете или не можете да си @*^%# *!#@!*&? :censored2: :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

ae вие момчета можете или не можете да си @*^%# *!#@!*&? :censored2:  :hmmm:

 

А неможеш ли ти да си :hump: майката?. Никой не е тръгнал да те псува,така че не го прави и ти. Колкото до топика-аре стига вече с тия детски изпълнения бе. Всички постоянно пищят че форума не бил чат,че трябвало да се обсъждат теми които ни обогатавят по някакъв начин. По къв начин 90% от хората в този форум се "обогатяват" интелектуално четейки кой е от благоев и кой не. Ми аре пуснете тема "Обичате ли яйца на очи?"(съответно и с гласуване "да" и "не"). После продължете с "Обичате ли спагети?". Накрая ако почувствате,че спамерските постове които сте натрупали не са достатъчни можете да пуснете и тема "Айде да видим кой ще направи най-много тъпи постове в рамките на 30 минути". Евентуално състезанието би могло и да порасне във "Кой ще направи най-много тъпи теми за 30 минути". Айде със здраве. Кой бил учил в благоев...баси! :angry1

 

Edit:много ми е интересно как хора с доста дълъг "стаж" в този форум правят такива глупости и на никой не му пука. Явно наказанията са резервирани за "новобранците". Още по интересно ми е как така един модератор,който трябва да следи за простотии във форум и да ги "заличава" взима участие във въпросните простотии. Явно аз нещо не съм разбрал. Моля някой да ми обясни на ЛС как седят нещата,че да не се излагам.

Link to comment
Share on other sites

еййй,на мен пък да знаете как ми е писнало от типчета дето все поучават другите,и представа си нямате...

 

 

 

бтв-ротън брейн-че кои говори на теб бе пич?кво се обаждаш неподготвен?като не те кефи темата-в кофите мой човек,и без да се оплакваш...

Link to comment
Share on other sites

I az sam u4il v Blagoev, zavur6ih q 2001g. ako ne se laja, mnogo qko u4ili6te be6e, a klasnata mi se kazva6e Pashkuleva i prepodava6e po Istoriq :)

Link to comment
Share on other sites

Sestrata zavarshva taq godina.Takiva piqnski istorii mi e razbravqla ot tva daskalo.Mnoogo smqx vika  :) .

Kak se kazva sestra ti?

Link to comment
Share on other sites

aз завърших там 2002 година година бях в 11 б класна Русева.. още гледам кви легенди се носят за нас маина значи сме били изроди макар че то вече е девича гимназия направо :) почти не останаха момчета иначе много яко даскало си беше а алкохолизмите те са нищо работа на марица какви неща стават.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...