Jump to content
BulForum.com

Има ли завършили Благоев?


ack

Recommended Posts

aз завърших там 2002 година година бях в 11 б класна Русева.. още гледам кви легенди се носят за нас маина значи сме били изроди макар че то вече е девича гимназия направо :) почти не останаха момчета иначе много яко даскало си беше а алкохолизмите те са нищо работа на марица какви неща стават.

 

Абе как се казваш ти бе, май се познаваме, аз съм Петко от 11Е клас завърших 2002 :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Айде да я изровим тая тема хораааа.Гледам че има общо 5 теми за благоев 3 от които са затворени.А тия двете са изоставени от 2005 година.СРАМ! Аиде пишете и кажете кои сте и от кои клас сте!!!

Link to comment
Share on other sites

Ок... 12 д.

Скоро ще мога да пиша като "завършила Благоев".

Обаче темата няма да има прогрес, веднъж на 4-5 месеца някой се опитва да изрови тема за Благоев, но е загубена кауза, от този форум да има около 4 човека, които да могат да пишат в нея. Няма какво толкова да се обсъжда....

Link to comment
Share on other sites

Е добре де как може да има хора от МГто от ЕГто и от сякви гимназии които си пишат редовно в темата си и сичко си им е точно.Пък от Благоев сме някви заспали или кво? :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Много яка гимназия беше,сега не знам как е...

 

 

Аз, преди доста време и да, право казваш - най-хубавото време от живота си прекарах там :punk

 

Ех, спомени, спомени :rolleyes:

 

Ок... 12 д.

Няма какво толкова да се обсъжда....

 

Аз бих обсъдила учителите си от там - някои вече пенсионери, други покойници - лека им пръст, благодарение на тях станахме хора, пък каквото и отношение да са имали към нас.

 

 

Тази дама, за която ще ви разкажа, вече е пенсионер и предизвика най-масовата ученическа стачка в историята на образователната система в България - Петруша Търкаланова - преподавател по математика.

 

Вероятно повечето сте чували за нея, но си нямате и най-малката идея какво е усещането, ако такъв човек ви въвежда в лоното на математиката.

 

Ще започна с някои цитати от речника и, които са ми се набили в главицата от преди толкова години / после със сигурност ще се сетя е за още/.

 

Решете сема звезда

 

Тия две прави ще се пресекат някъде в тоалетната, ама вие трябва да го знаете

 

Ти, кошчето, дъвката - вън!!!

 

Аз на тъпаци втори път не обяснявам

 

/ само за справка, тъпаците кандидатстваха там с математика и за да влязат в тази паралелка са изкарали на изпита в ЕГ оценка по-висока от 4,50 по шестобалната, а първите им оценки при госпожата на преговор бяха 2,00 и 2,28 по шестобалната /

 

Знам, че остават 10 мин до края на часа, обаче извадете по един лист и пишете "Класна работа по геометрия"

 

Той тангенса е като Стоунхендж, голям и неразгадаем

 

Е, айде, стига ви толкоа за сега :D

 

Другия път пак ще ви "светкам" за начина на преподаване на математиката :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...