Jump to content
BulForum.com

Gothic Metal


NightLife

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Соната, хм, преслушах ги веднъж но нещо не ми хареса вокала им. Не знам, общо взето се дразня като чуя мъжки вокал във песни на Найтуиш например. Поне в повечето де, има някои които ми харесват.

Но Соната, от едно преслушване не ме "превзеха". Можеби със второ такова ще си променя мнението. То... така стана и с Найтуиш. Ама... има време.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

po princip ne sam osoben privarjenik na gothic-a.no nightwish opreeleno sa mi edna ot lubimite grupi.(Marco Hietala pee strahotno,vadi strashen glas i opredeleno mnogo dobre raznoobrazqva stila na nightwish)

Link to comment
Share on other sites

То май досега никой не каза нито една истинска готик банда... примерно Therion, Theatre of Tragedy, The Gathering отчасти и др.

Link to comment
Share on other sites

То май досега никой не каза нито една истинска готик банда... примерно Therion, Theatre of Tragedy, The Gathering отчасти и др.

vseki shte stane fen na Therion samo kato 4ue Seawinds ili The King :)

Link to comment
Share on other sites

za men Sonata Arctica sa nai-dobrite v tozi stil :)

Sonata Arctica - Gothic :confused Я пийте нещо убодряващо...също и като почнат да ми говорят че Nightwish били готик...ааааа :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

Sonata Arctica - Gothic  :confused Я пийте нещо убодряващо...също и като почнат да ми говорят че Nightwish били готик...ааааа  :wir  :wir

e to ve4e pove4eto sastavi ne se ograni4avat to4no s edin stil :-)

Link to comment
Share on other sites

НИТО едно парче на SA не е готик! Те свирят Пауър Метъл бе хора!!

Nightwish и те нямат никаква връзка със същинския готик метъл.

Link to comment
Share on other sites

Sonata Arctica не свирят готик, както вече се каза, те са в power metal категорията. Nightwish също повече са power, отколкото gothic.

Theatre of Tragedy са готхиц grupata, която най-много ми харесва, особено албума Velvet Darkness They Fear.

Link to comment
Share on other sites

Charon

Норвежки готик:)

 

Прегледайте двете линкчета-може и да ви харесат. ;)

Аз специално не сам особено голям фен на готик музиката и културата. B) Но Charon,Therion,Teathre Of Tragedy,Moonspell, Tristania определено са ми сред любимите групи. :punk :punk :punk

 

 

Междувпрочем цялата дискография на Charon я има в mp3.online.bg

Link to comment
Share on other sites

Teatre of Tragedy ми харесват, но само с ранните си албуми... след като накрая започнаха да се израждат и да пражят диско... иначе напоследък си падам по неизвестни бандички, които свирят този стил... защото са по-идейни... И баба знае ветераните, чуйте младите какво правят

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ama 6to me karate da se smeq taka v 1 4asa sutrinta:)))))))))))))))))))))))))

Sonata mi bili gothic?!

Abe,hora,kato ne znaete,6to parvo ne pro4etete nqkakva informaciq,za da znaete za kakvo stava vapros :P

Bravo na Matrim i na AnGeLrIpPeR,che vi otsramiha:))),6toto hi4 ne e hubavo da e v zabluda,a osobeno kato se otnasq do ne6to tolkova vajno,kato power metala:)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...