Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте ми къде да си сложа газова уредба


gadniqt

Recommended Posts

Гледам,че няма такава тема.Смятам да си слгам газова уредба,интересува ме добър майстор,

цени(колата е Голф3 моно инжекция),марка на газовата бутилка,дали някой си е слагал бутилката на мястото на резервната гума и кой майстор може да ми е сложи там......абе ако имате добри впечатления от някой,може да споделите.

Link to comment
Share on other sites

към 350 лева,правилно си се ориентирал бутилката да е на мястото на резервната.

на голфя гас сложих тук

ланди,30 литрова бутилка бомба и проблеми немах никви.

таралясника си бачкаше като часовник на гас,без никакви осезаеми загуби в мощтност или проблеми.по последна информация голфеца продължава да си работи нормално на гасчица(15 000 км),тъй че аз съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз си сложих газова в BRC сервиза. За 400 лв с 1 година гаранция и съм много доволен от поставянето и вървежа на газ. Но за резервната гума трябва да питаш дали могат там да я поставят :) Сервиза се намира в Тракия, до Топливо газ.

Link to comment
Share on other sites

Кажи къде и каква сложи?Колко ти излезе,доволен ли си?Дай малко повече информация,че и аз се замислям за газ вече(то при тия цени на бензина...) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кажи къде и каква сложи?Колко ти излезе,доволен ли си?Дай малко повече информация,че и аз се замислям за газ вече(то при тия цени на бензина...) :lol:

ами сложиха ми е в "Вего -Газ 98"(Кичука).Lovato е бутилката излезна ми 480лв всичко,още не съм пробвал колко е разхода,ама вървежа спрямо бензин е по-бавен,дано поне разхода да е по добър.

 

П.П.Нормално ли е 25л бутилка,която е почти празна и като казах до горе да ми налят 18л и да изключи,т.е. 25л. побира 18-19 л ?

Link to comment
Share on other sites

Колко ти гореше голфа на бензин?Разхода горе-долу съм 100% сигурен,че ще се вдигне!Моята Вектра гореше 6 на бензин и ся 8 на газ!И гледай да не те прецакват по бензиностанциите,че един път на бутилка 40л. ми наляха 42!

Link to comment
Share on other sites

Колко ти гореше голфа на бензин?Разхода горе-долу съм 100% сигурен,че ще се вдигне!Моята Вектра гореше 6 на бензин и ся 8 на газ!И гледай да не те прецакват по бензиностанциите,че един път на бутилка 40л. ми наляха 42!

ами не са ми наляли повече,а доста по-малко :).Аз доколкото прочетох из форумите е нормално реалният обем на бутилката да е на 80%.

 

П.П. Я споделете откъде в Кичука да зареждам газ?

Link to comment
Share on other sites

ами не са ми наляли повече,а доста по-малко :) .Аз доколкото прочетох из форумите е нормално реалният обем на бутилката да е на 80%.

 

П.П. Я споделете откъде в Кичука да зареждам газ?

Общия обем на бутилката ти е 25 л, а се пълни до 80% от обема, т.е. 20 л. Клапанът на някои бутилки задейства на повече или по-малко, но винаги е близо до осемдесетте процента. Това не е фатално. Иди в сервиза да ти я "донастроят" - най-често се наклонява леко на някоя страна.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...