Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте добър елкон


alcant

Recommended Posts

myxa ти кога взема да разбираш от елкони? незнам за добър елконаджия, но мога да ви кажа недобър - с/у ален мак .

Link to comment
Share on other sites

Оди у Кастрола в Кючука ;)

и чакай 5 часа да ти погледнат колата,защото там хората с по маркови и лъскави возила са с предимство.

Веднъж отидох там като продавах една кола,новия собственик искаше да идем там.Чакахме от 9 до 12:30 отвън,влизаха излизаха коли,лъскави и маркови,монтьора вика,идете в колата аз ще ви извикам когато се освободя.Стана 12:30 излезнаха в обедна почивка,и след това чак ни приеха.Бахти сервиза дето е.

Втори случай наскоро.Отивам с мондеото да ми смеят биалета пак там,като много препоръчан сервиз за ходова част,вкараха я на канала погледнаха-да биалета е.МИ знам викам,аз си я нося дори да я смените.Ааа не можем сега,иди при приемчика да ти каже кога да дойдеш.Викам стига бе човек,9ч.е няма други коли(и наистина нямаше) биалетата се сменя като развиеш 2 гайки.

Не ставало така.Отидох при приемчика и той вика Най рано другата седмица в четвъртък ,до тогава канала е зает.

Тръгнах си,влезнах в първия срещнат сервиз до затвора и за 15мин биалетата беше сменена.

Сори ,че се отплеснах.

 

За елкон препоръчвам сервиз Формула в Кичука,на улицата на затвора....забравих я как беше.Имат 4 клетки и 4 елкона.Отиваш сутринта в 8 заставаш пред една клетка и 8:30 те приемат без да чакаш "другите коли"

15лв е елкона

Само да знаете,че имат ли коли приети нема вдигане на глава.Докато работеха по мойта идваха някакви хора:Майсторе ела да погледнеш само,да я чуеш да кажеш кво е.Човека изобщо не вдигна глава,каза му само когато свърша с едната ще почна другата.

Link to comment
Share on other sites

За елкон препоръчвам сервиз Формула в Кичука,на улицата на затвора....забравих я как беше.Имат 4 клетки и 4 елкона.Отиваш сутринта в 8 заставаш пред една клетка и 8:30 те приемат без да чакаш "другите коли"

15лв е елкона

И аз препоръчвам този елкон,много са добри момчетат и си разбират от работата.3 коли съм сменил и при тях най-добрре ми правеха настроиките ,а съм пробвал и други

Link to comment
Share on other sites

За какво ти трябва точно елкон? За центровка на запалване, за центровка на газова?

 

За центровка на запалването.След смяна на гарнитура на главата майстора е изместил центровката и на бавна скорост почва да придърпва и тресе

Link to comment
Share on other sites

Ami AVEL TRADE namira se na kuklensko 6ose . Minava6 nadlaze posoka ot centura za kuklen produljava6 napravo minava6 1vite svetofari, sled tva ima nqkuv Hotel rodopi li be6e i s/u nego e tozi serviz.

Demek trqbva da napravi6 obraten 6toto serviza se namira po posoka kuklen PLD. Zanimavat se samo sys s-mi BOSH kakvato e tvoqta na OPELA . Vodqt se prestijen serviz uj. Tursi vizitki ili info v internet za to4niq adres na serzviza 4e sq ne pomnq na koi svetofari trqbva da pravi6 obraten .

Link to comment
Share on other sites

Тоя сервиз Авел Трейд да не е на срещуположният ъгъл на хотел Родопи до входа на завода за крепежни елементи?Поне аз там се сещам че има едно като канал и вечно има разни коли там.Срещу хотел Родопи отсреща е Рекорд завода и отсрани има разни магазини пак незнам да има сервиз....

 

Иначе тоя Кастрол съвсем информативно къде се намира?Сигурно го знам кой е ама незнам че това му е името.

Link to comment
Share on other sites

Тоя сервиз Авел Трейд да не е на срещуположният ъгъл на хотел Родопи до входа на завода за крепежни елементи?Поне аз там се сещам че има едно като канал и вечно има разни коли там.Срещу хотел Родопи отсреща е Рекорд завода и отсрани има разни магазини пак незнам да има сервиз....

 

Иначе тоя Кастрол съвсем информативно къде се намира?Сигурно го знам кой е ама незнам че това му е името.

http://bgmaps.com/map.asp?sid=25c1355332dc...&start.y=15

ул. Братя Бъкстон 82

Link to comment
Share on other sites

 

Ясно, това е същото за което си мисля.Там наистина само лъскавите возила ремонтират другите чакат на опашка и никакво внимание.Ама като им гледам и майсторите са едни все едно си им изял десерта аз не бих ходил там :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...