Jump to content
BulForum.com

Относно този продукт " Universal Animal Pak "


sine0chko

Recommended Posts

Еми това е мисля да взема нещо от серията Universal и съм се насочил към този продукт. Universal Animal Pak Някой ползвал ли го е или да е чувал някакви отзвуци за него и ако има странични ефекти какви са. До сега съм ползвал протеин и креатин но за момента съм ги спрял малко та се чуда да го взема ли това чудо :) Препорачвате ли ми го и ако нЕ Какво ми препорачвате от този сорт ? Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

какви странични ефекти очакваш да има от минерали , витамини и аминокиселини ? не че и ефект има де , поне аз не усетих а го пих ~2 месеца

Link to comment
Share on other sites

какви странични ефекти очакваш да има от минерали , витамини и аминокиселини ? не че и ефект има де , поне аз не усетих а го пих ~2 месеца

Аха благодаря а какво ми предлагаш за по бърз и ефекасен растеж на мускулите и оформяне ? да комбинирам ли нещо ?

Link to comment
Share on other sites

много относително , не че и анимал пак-а не е добър ама излиза доста по евтино ако си вземеш витамини и аминокиселини .

какъв тип тяло си , какъв метаболизъм ,това е от значение когато се определят добавките

Link to comment
Share on other sites

много добар препарат но за добар ефект го комбинираи с анимал стак направи един курс абсолютно нищо няма да ти стане за 1 месец качих 10 кг заслужава си парите но се събират бая хапчета да гълташ не се притесняваи за странични ефекти ще останеш доволен

Link to comment
Share on other sites

ако си го купиш ЗНАЙ,НЕ ГО ПИЙ С ПО МАЛКО ОТ 1Л ВОДА,защото можеш да направиш язва,трима колеги от работата го пият,но мисля,че се изхвърлят с думите 7кг и 10кг,че са качили,не ми се вярва,пих го 3-пъти и ужасно оцветява пикнята,затова трябва и по време на тренировки,дори и след тях да набиваш вода,за да се разтвори и да има ефект,но със водата съм сериозен,какво и ще да ти разправят тука

Link to comment
Share on other sites

много добар препарат но за добар ефект го комбинираи с анимал стак направи един курс абсолютно нищо няма да ти стане за 1 месец качих 10 кг заслужава си парите но се събират бая хапчета да гълташ не се притесняваи за странични ефекти ще останеш доволен

 

ебах как ви действат тия добавки като стероиди ...... те хората със стероиди за месец трудно качват 10кг вие за по 1 месец с добавки ставате културисти...... :lol:

 

 

лееко се поизхвърляте тия стакове , макове съм ги пил всичките още преди да дойдат в българия и са пълен ташак , така че тия може да ги разправяте на децата в махалата..... ;)

Link to comment
Share on other sites

ами то не само се пият а и се яде здраво ако си мислите че само с пиене става жестоко се лъжете ако не се храните с режим и нетренирате здраво и хормони и стероиди да вземате ефект няма да имате

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за препоръките :) А да питам да го комбинирам ли с протейн и креатин или още нещо ? И Смисъл колко време да го взимам и колко време да почивам от тези суплементи?

Link to comment
Share on other sites

ами то не само се пият а и се яде здраво ако си мислите че само с пиене става жестоко се лъжете ако не се храните с режим и нетренирате здраво и хормони и стероиди да вземате ефект няма да имате

 

не може да бъде ..... живял съм и съм тренирал в заблуда

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Недеи го пий тва само ще си дадеш парите.Креатина е най-доброто.

П.С. Стига си питал глупости в този спорт търябва да се опита от всичко.

Link to comment
Share on other sites

Недеи го пий тва само ще си дадеш парите.Креатина е най-доброто.

П.С. Стига си питал глупости в този спорт търябва да се опита от всичко.

хъх

креатин вместо енимал пак?

къде правиш сравнения между двете, като става дума за съвсем различни съставки :)

и що само ще си даде парите, ти какви очаквания имаш от пака?

иначе с него може и креатина да си пие :) иначе както май пишеш по-горе, може и енимал стак да си вземе с него :P

Link to comment
Share on other sites

За мен Animal Paka е много добър продукт, пил съм го и според мен действа мн добре. Увеличава значително силата и издражливостта по време не тренировка. Поне на мен така ми действа.

Link to comment
Share on other sites

За мен Animal Paka е много добър продукт, пил съм го и според мен действа мн добре. Увеличава значително силата и издражливостта по време не тренировка. Поне на мен така ми действа.

Тъй ли? Дай пример, преди него кво си дигал и с него кво разбиване е имало? Също разкажи и за издръжливостта, ти ква тренировка правиш, че говориш за издръжливост?

Link to comment
Share on other sites

Тъй ли? Дай пример, преди него кво си дигал и с него кво разбиване е имало? Също разкажи и за издръжливостта, ти ква тренировка правиш, че говориш за издръжливост?

 

Да тъй. В тоя форум май всички са контра, ако някой напише нещо нормално веднага се появява някой като теб. Кво да ти кажа, по принцип пия всякви добавки и протеини но когато реша да увелича натоварването и да тренирам по сериозно винаги взимам анимъл пак и наистина се чувсвам по добре.

Увеличавам продължителността на тренировката поне с половин час. Незнам на вас как ви действа но имам много познати който са на същото мнение, че действа добре.

Link to comment
Share on other sites

и пак нищо не каза за това, което те попитах :)

и какво като си увеличил продължителността на тренировката с половин час, тва значи, че ти се е увеличила издръжливостта ли? нищо не каза и за силата, кво си дигал преди пака, кво след него, говорим си тук наизуст и на нагласа че трябва да сме супер мен кат пием анимал пак :)

какви всякви добавки и протеини пиеш, та чак с анимал пака виждаш ефекта? :)

Link to comment
Share on other sites

Да тъй. В тоя форум май всички са контра, ако някой напише нещо нормално веднага се появява някой като теб. Кво да ти кажа, по принцип пия всякви добавки и протеини но когато реша да увелича натоварването и да тренирам по сериозно винаги взимам анимъл пак и наистина се чувсвам по добре.

Увеличавам продължителността на тренировката поне с половин час. Незнам на вас как ви действа но имам много познати който са на същото мнение, че действа добре.

 

после аз съм давал безмислени отговори , както ти каза колегата по горе дай примери ..... ти имаш приатели на които им деиствало аз пък имам на които не им дейстра , даже няколко от тях се и състезават...... ;)

Link to comment
Share on other sites

после аз съм давал безмислени отговори , както ти каза колегата по горе дай примери ..... ти имаш приатели на които им деиствало аз пък имам на които не им дейстра , даже няколко от тях се и състезават...... ;)

 

Тука вече говорим за кво ниво става дума бате. Аз не съм култорист но не съм и начинаещ.

Нормално е ако го пиеш по дълго време в един момент вече неможеш да очакваш много.

Вие ако сте пили преди тва някви по яки хапове и сте хакали инжекции естествено

няма да има кои знае какви резултати от него. Тука за бодибилдъри въобще неможем да говорим.

 

 

 

и пак нищо не каза за това, което те попитах :)

и какво като си увеличил продължителността на тренировката с половин час, тва значи, че ти се е увеличила издръжливостта ли? нищо не каза и за силата, кво си дигал преди пака, кво след него, говорим си тук наизуст и на нагласа че трябва да сме супер мен кат пием анимал пак :)

какви всякви добавки и протеини пиеш, та чак с анимал пака виждаш ефекта? :)

 

Ти статистика ли искаш да ти направя, колко преди и колко сега ?

На мен ми действа положително но вие го изкарахте така , че все едно

няма никав ефект от него. И никой не твърди ,че трябва да си супермен, не

съм казал , че излитам в небето. На теб как ти действа, отрицателно ли ?

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш си увеличи тренировката и с още 1 час,само че ква е файдата...Продължителността на тренировката не е гарант за качество.Незнам какво очакваш от тия пакове-тва са витамини в значително завишени дози,не чакай да станеш животно от тва...

Link to comment
Share on other sites

Аз и не исакм да ставам животно. Явно вие сте доста по напреднали от мен и тея пакове вече не са от полза за вас. Просто се разминаваме много и говорим за различни нива.

Link to comment
Share on other sites

Аз и не исакм да ставам животно. Явно вие сте доста по напреднали от мен и тея пакове вече не са от полза за вас. Просто се разминаваме много и говорим за различни нива.

Ами ти си знаеш...

Въпроса е,че няма смисъл да си влагаш парите именно в този продукт като и цената не му е малка,ако не се лъжа около 60 лв...За 60 лв можеш да си земеш нещо друго,което щи свърши по-добра работа.

Link to comment
Share on other sites

Ами ти си знаеш...

Въпроса е,че няма смисъл да си влагаш парите именно в този продукт като и цената не му е малка,ако не се лъжа около 60 лв...За 60 лв можеш да си земеш нещо друго,което щи свърши по-добра работа.

Какво друго например? Ще ми предложеш ли нещо за увеличаване на мускулната маса и оформяне ?

В момента пия креатин монохидрат на нутрим и VitaMax На нутрим.

Предложете ми нещо с което да имам по-голям ефект може и да комбинирам , важното е само да няма толкова много странични ефекти :) Благодаря предварително ;)

 

Какво друго например? Ще ми предложеш ли нещо за увеличаване на мускулната маса и оформяне ?

В момента пия креатин монохидрат на нутрим и VitaMax На нутрим.

Предложете ми нещо с което да имам по-голям ефект може и да комбинирам , важното е само да няма толкова много странични ефекти :) Благодаря предварително ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво друго например? Ще ми предложеш ли нещо за увеличаване на мускулната маса и оформяне ?

В момента пия креатин монохидрат на нутрим и VitaMax На нутрим.

Предложете ми нещо с което да имам по-голям ефект може и да комбинирам , важното е само да няма толкова много странични ефекти :) Благодаря предварително ;)

разкажи за страничните ефекти

 

пробвай с л-глутамин, избягвай българските добавки и яж повече :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...