Jump to content
BulForum.com

Относно този продукт " Universal Animal Pak "


sine0chko

Recommended Posts

Ами примерно можеш да си вземеш кило суроватка на Оптимум Нутришън.Другото,познай ти го каза.

Ахам мерси а би ли ми обяснил какво по точно е "суроватка на Оптимум Нутришън" съжелявам но не съм много запознат . За кило суроватъчен протеин ли става дума ? ;)

Link to comment
Share on other sites

и е 50лв....

 

за тея пари ако се понапънеш малко си взем креатин , л-глутамин и таурин гарантирам че ще има повече ефект от оптимум-а и юниверсъла , протеина на оптимум е невероятен но за тия стандарти тук си е бая цифра

Link to comment
Share on other sites

и е 50лв....

 

за тея пари ако се понапънеш малко си взем креатин , л-глутамин и таурин гарантирам че ще има повече ефект от оптимум-а и юниверсъла , протеина на оптимум е невероятен но за тия стандарти тук си е бая цифра

Ахам а няма ли да е най добре да комбинирам този протеин , креатина и глутамина ?

Имам и последни два въпроса и ви оставям на мира .. Какъв креатин и глугамин да си взема като ги комбинирам на коя фирма и ако може да ми обясните как да ги приемам преди или след тренировка или по колко пъти на ден :) а да и последно към zlobil ако можеш да ми обясниш какво е таурин и от каде мога да си го набавя ;) Благодаря ви предварително за помоща и се извинявам че съм ви занимавал толкова но съм начинаещ B) Поздрави B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...