Jump to content
BulForum.com

Cloverfield


Recommended Posts

Как не им писна на американците тоя изтъркан сюжет... :sick

И пак ще се гледа много тая боза.Дори само заради ефектите не бих се натоварил да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Все пак режисьорът е J.J. Abrams, който както предполагам всички знаем е режисьор на сериала "Lost".Съдейки по това какво представлява сериала мисля, че филма ще е наистина интересен, а трейлъра е доста интригуващ със своята неясност. :)

И лично аз не бих го гледал заради ефектите. :P

Link to comment
Share on other sites

Все пак режисьорът е J.J. Abrams, който както предполагам всички знаем е режисьор на сериала "Lost".Съдейки по това какво представлява сериала мисля, че филма ще е наистина интересен, а трейлъра е доста интригуващ със своята неясност. :)

И лично аз не бих го гледал заради ефектите. :P

 

Ами не го знам тоя режисьор.И "Изгубени" не гледам, тъп ми е.Между другото, май не бях разбран правилно - колкото и да е добре направен филма, не бих отишъл да го гледам.Особено след поста на Орльо с джувотното...Някъв мелез между кит, краб, плосък червей и скарабей...Не, благодаря!Нямам излишно време за това.

Link to comment
Share on other sites

Ттва дет ги атакува сигурно е черния облак от Изгубени о.О и Джон Лок му казва какво да прави понеже не иска да си ходи от острова о.О xx

 

Иначе изглежда заинтригуващ,дано не е поредният Ден на независимостта..

Link to comment
Share on other sites

Всеки има право на лош вкоус... :lol:

 

Прав си, наистина.Правото на избор не те лишава от правото на лош вкус.Добре,че си го признаваш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Прав си, наистина.Правото на избор не те лишава от правото на лош вкус.Добре,че си го признаваш :lol:

Опитваш се да се измъкнеш, но само посредствен човек обявява филм за "боза" без въобще да го е изгледал... както и да е.

Link to comment
Share on other sites

о0 щеше да е доста по-интересно да е някаква съветска ракета. Не просто някъв кит.... и все пак ще го гледам да видя каква боза е. Просто щото имам свободно време :D

Link to comment
Share on other sites

Опитваш се да се измъкнеш, но само посредствен човек обявява филм за "боза" без въобще да го е изгледал... както и да е.

 

 

Само да уточня - ако това, че не обичам да гледам филми, правени за малоумната американска публика, в които се експлоатира идея още от 20-те години на миналия век, ме прави посредствен...Е, нека си остана такъв. :D

Link to comment
Share on other sites

Само да уточня - ако това, че не обичам да гледам филми, правени за малоумната американска публика, в които се експлоатира идея още от 20-те години на миналия век, ме прави посредствен...Е, нека си остана такъв. :D

ОФФ:

Едно е да не харесваш такъв вид филми, друго е да кажеш че точно този филм ще е боза и прочие... Не говоря точно за теб, а за всички подобни коментари.

Аз лично винаги се стремя да се изкажа за един филм, когато го изгледам.

 

От трейлърите които изгледах, ми хареса, но така се излъгах и за 300... та дали е тъпа холивудска боза ще кажа когато го изгледам.

Link to comment
Share on other sites

Танасьо какво се палиш бе душа? За всеки влак си има пътници. Че Cloverfield е отвратително тъп, в това няма съмнение. Ама да те кара някой да го гледаш? Колкото до американската публика...същата си е като навсякъде. Има безброй малоумници, за които се прави Cloverfield, има и хора с вкус...и за тях се правят филми...дето не достигат до България.

 

И за да не съм напълно off, Cloverfield е не просто тъп, вдлъбнат е. Само ще ви боли глава след като го гледате от постоянното друсане. Хубаво са го измислили камерата да е от ръка, ама не може цял филм бе джанъм...

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм нещо няма да е добър :lol: ...тамун се накних..и като видях кво измислено чудовище....и ми се доповръща

Link to comment
Share on other sites

Танасьо какво се палиш бе душа? За всеки влак си има пътници.

 

Тъй е, бре Гьоре.Между другото, май само гледната точка/на камерата/ си струва, ама и тя пак крадена - "Проклятието Блеър"...

Link to comment
Share on other sites

Големи разбирачи се извъдихте, ей. Още преди да е излезнал филма, вие го изкоментирахте набързо. Аз преди да го гледам коментари няма да давам.

Link to comment
Share on other sites

Ще извиняваш, ама филмът излезе преди 10 дни. Някои от нас живеят в Америка...за добро или зло, както вече се спомена в темата...

Link to comment
Share on other sites

Аз снощи го гледах в Арена и ми хареса адски много. Не съм търсил смисъл в него, защото то е ясно, че това е просто зрелище. Е, оправда, дори надмина очакванията ми... За филм с толкова скромен бюджет има феноменални ефекти, особено интеракцията с околната среда. Добавяме и факта, че е сниман за около месец. На места обърнах внимание на доста дългите кадри, които са адски трудни за изпълнение, особено от операторска гледна точка. Звукът също е страхотен и прекрасно допълва създалата се атмосфера. Като цяло свалям шапка на хората, занимаващи се с проекта, защото са си изпълнили задачата да влезнат под кожата на зрителя и да го държат в напрежение. Камерата от ръка доста финно заснема всичко и е точно на границата, която кара зрителя да е съсредоточен и да иска да види какво ще се случи подмествайки глава.

Link to comment
Share on other sites

Танасьо какво се палиш бе душа? За всеки влак си има пътници. Че Cloverfield е отвратително тъп, в това няма съмнение. Ама да те кара някой да го гледаш? Колкото до американската публика...същата си е като навсякъде. Има безброй малоумници, за които се прави Cloverfield, има и хора с вкус...и за тях се правят филми...дето не достигат до България.

 

И за да не съм напълно off, Cloverfield е не просто тъп, вдлъбнат е. Само ще ви боли глава след като го гледате от постоянното друсане. Хубаво са го измислили камерата да е от ръка, ама не може цял филм бе джанъм...

Това с главобола е напълно правилно, още ме цепи главата...

Link to comment
Share on other sites

:allien Еехххххх,този филм е направен с чисто развлекателна цел - чудовище,бомби,хора без кореми,писъци,крясъци.Вие какво очаквате да видите :) Филма си беше доста добър за това,което иска да покаже.Да не говорим за по-нестандартно поднесения начин.Като не обичате такива пълни фантасмагории просто.... :) ясно е,че няма да имате хубаво мнение. :) Ама ако искате да гледате нещо що-годе интересно... why not!!!

...И така и втора част ще дойде,да знаете.... ;) Това,че гледате и харесвате филма,не ви прави тъпи...аз не мисля,че съм тъпа,ама видях нещо във филма,което беше много симпатично и си изкарах доста добре 90-те минути :)

ИИИ не ме боли глава от "друсането" ...това друсане ли беше? :)

Link to comment
Share on other sites

Като цяло добра идея с 'любителската камера', но малко глупаво ми се видя човек да се бори за живота си и да се върне назад в тъмен тунел, където го гонят някакви ужасни копеленца, за да си вземе камерата... но Америка. Все пак винаги се радвам, когато ринат Америка :)

Link to comment
Share on other sites

От режисьорска гледна точка е много добре изпълнено. Много реално бяха направили всичко, доволен съм от изпълнението.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...