Jump to content
BulForum.com

Unreal II: The Awakening


THE_RAVEN

Recommended Posts

Imam nqkolko vyprosa:

1.Kakvo e eMule i ako e ot tipa na KaZaa dali e obezopaseno

2.Dreamer kak si opravq6 vryzkata kym techno-link?

:ph34r:

1. мисли си за едонки - мда, като казаа.

2. прокси.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, vednuj te bqh pital kakvo e proxy i kak da si napravq, obache ti mi beshe otgovil malko ne qsno za mene i ne mojah da te razbera. Ako obichas da razqsnish kakvo tochno predstavlqva i po kakuv nachin moga da se zdobiq s nego. Ama na "bulgarski" molq te :)

Link to comment
Share on other sites

Dreamer - KaZaa e super opasna programa.Az q bqh installnal oba4e avtomati4no zapo4na da mi prasta nesto bez da me pita pyk kamo li az da

go poiskam :angry:

Link to comment
Share on other sites

Dreamer... az imam Proxy za FTL.. ama ni6to ne se promenq... dori i malko... failovete koito sa na FreeTeam stoqt taka 6toto svur6i mqstoto i nqma kude da produlja uploada... sled 2 4asa priblizitelno.. s4itano ot sega, igrata 6te e ka4ena.. tursete link vuv foruma na techno-link... za6toto neznam dali 6te e ka4ena na /FreeTeam ili v /the_place ...

Link to comment
Share on other sites

toq nqkoi ne bqh az... i toq nqkoi ka4va na /DivxZone i e ka4il 12 faila ot CD1... igrata e ka4ena napulno.. tursi link vuv foruma.. za6toto vse o6te neznam kude 6te e okon4atelnoto mqsto za momenta... no e sigurno 4e utre 6te e na FreeTeam.. prosto sega e dosta kusno i ne moga da subera personala (taka da se kaje) :). leka no6t

Link to comment
Share on other sites

NKD почна да я качва (зала Евроком Тракия) и без да погледне, че съм тупнал 10тина файла я е почнал... само дето ще свърши с цялата след малко :)

 

http://www.warez.ru/NEW_FTP/GameZ/Unreal_I..._The_Awakening/

 

давайте :)

аз ще делна моята дир... сакън дето ъпвах :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...