Jump to content
BulForum.com

prodavam 3 modema


Recommended Posts

Grogar тука dial-up модеми не вървят :(

повечето Users имаме даже и по няколко ;)

търси някоя фирма да ти ги изкупи ама вече и тва трудно се намира (на добра цена имам предвид)

Link to comment
Share on other sites

Grogar тука dial-up модеми не вървят :(

повечето Users имаме даже и по няколко ;)

търси някоя фирма да ти ги изкупи ама вече и тва трудно се намира (на добра цена имам предвид)

Znam che e taka :)

No tiq dni vidqh che imashe tyrsene.

Moje da svyrshat rabota na nqkoi deto sglobqva mashini.

Link to comment
Share on other sites

абе който веднъж е вкусил добър интернет (в сравнение с dial-up) какво си играете(ме) да продаваме тия модеми, то е ясно, че вече никой нема да се върне на dial-up, още повече сега след като и аналоговите телефони станаха импулсни и 10 часа интернет по тях се равнява на месец Евроком B)

Ама все пак ви пожелавам искрено успех. :P

Link to comment
Share on other sites

i az tarsq nqkav vanshen modem ako ste da e 14400 kbps  trqq mi da e data fax voice modem

ste go polzvam za fax i za govorene prez nego i da bade na prili4na cena  :D  B)

Kakvo ti prechi da e vytreshen. I da ti vyrshi syshtata rabota. Izberi si edin ot moite i mi kaji cena. Naprimer vtoriq shte ti go dam za 10 kinta, zashtoto taka i taka nemojah da mu namerq driver :)

Link to comment
Share on other sites

Ами кутията ми е DELL и имам големи дертове с периферията щото е нестандартно висока (т.е. по-ниска е) така че платката не влиза. То не че не може да се направи ама них не ми се иска да играе ножовката :P

Link to comment
Share on other sites

Ами кутията ми е DELL и имам големи дертове с периферията щото е нестандартно висока (т.е. по-ниска е) така че платката не влиза. То не че не може да се направи ама них не ми се иска да играе ножовката :P

Nemoga da sxvana problema :)

Slagal sym 100tici platki na markovi IBM.

Pri tqh nqma problem.

Link to comment
Share on other sites

AMI MOIATA MASHINA E IBM NETVISTA I Nqmam problem s neq, no na kolejkata me e DELL s miniCase Box i samata viso4ina e s 5cm po-malka ot standartnata taka, 4e kato sloja modema i gornata 4ast - tova koeto na normalnite box's se zahvashta s bolt - star4i s 5cm. Ne 4e ne moje da se odreje s nojovka, no ne e za men pak kak da i obqsnq 4e kato e rqzano nqma da ima problem ;-) Taka 4e iskam da stane civilizovano s vanshen modem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...