Jump to content
BulForum.com

Подлакътник, допълнителен ?


spot_ex

Recommended Posts

Въпросът е там, че Форделината ми подлакътник няма (говоря за онова меко и приятно нещо между гърбовете на двете предни седалки). Най-вероятно заради ЕГН-то. А по-новите и не чак толкова новите коли имат. И като седна в чужда кола подлакътникът ми се явява една много хубава изненада. Който е свикнал не може да го отрече. Та - от къде да си взема? Проверих на руския шоп, има за по 15-20 кинта, ама ми изглеждат афиф ралта. Някой да има идея за нещо по-стабилно? И въобще стабилно ли е или въобще не може да се сравнява с оригиналния? Мнения?

Link to comment
Share on other sites

Един приятел си монтира на Ауди 80. Точно такъв от Руския шоп. Малко трудно беше монтирването, но след тва облагата е невероятна. :) И той си пада с тежка ръка (едричък) и още е здраво туй нящо.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел си монтира на Ауди 80. Точно такъв от Руския шоп. Малко трудно беше монтирването, но след тва облагата е невероятна. :) И той си пада с тежка ръка (едричък) и още е здраво туй нящо.

 

Какви са били трудностите, да знам за какво да се готвя? Пробивал ли е нещо, допълнителни захващания или просто наместване? Защото този, който гледах аз, просто се поставяше, без винтове, дупчене или други от сорта?

Link to comment
Share on other sites

А провери ли в Автостринта с/у Старческия дом на Коматевско шосе? :rolleyes:

Там също има избор на подлакътници по евтини, по скъпи ;)

Link to comment
Share on other sites

един приятел си монтира подлакътник от руския по-точно аз му го монтирах и стана повече от добре и монтажа го напрахиме за има няма 10тина минути говоря за фиат браво , там мястото е ограничено и пак стана повече от добре

Link to comment
Share on other sites

Погледни как се захваща на барчето и дали имаш достатъчно място, за да се предвижват плавно седалките. Инак си е благинка, но гледай да не е шаренко ;)

Link to comment
Share on other sites

Ходих, гледах, мерих, слагах..

Обаче нищо не си харесах, всичките бият на "голф 3 с mp3" :tongue

В Автоспринта имаше доста, на руския ги имаше същите, но с по 10 лева по-евтини. Обаче всичките много "рейсинг" го дават - половината хромирани, другите от карбон, едни Истествени кожи..

 

Май се разобедих :ghost

Link to comment
Share on other sites

а защо не пробваш да си намериш от друга кола , морги ала бала, знам ли , и след това си го претапицираш за 10 лв ли там колко ще ти вземат и си супер :) стига да ти намериш от друга кола , някой който ще ти стане на Фордалината

 

Иначе за удобен е супер, особенно за хора с дълги ръце като моите

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...