Jump to content
BulForum.com

КАТ-аджийте ме изкараха виновен


sMARTBomber

Recommended Posts

Умния бомбадировач можеш да се охладиш малко. Няма как да налееш мозък на всички лоши шофьори в България с твоите си действия тука, така че парадирането ти на перфектен водач няма да мине.

Ами не съм запалил още а ти ме караш да се охлаждам - споко има мегдан още...

Мозък на всички нистина няма как да налея а и не искам. Перфектните водачи първи биват отнесени затова не е добре да си перфектен на 100% в България. Обаче пропускаш нещо - има едни неписани граници на разумного в България и ако ги прескочиш - минаваш в графата "потенциални убийци".

 

Всички правим нарушения на закона, някой големи,безотговорни и фатални понякога (за съжаление) ,други по незначителни и безобидни.

Това ми звучи като авансово оправдание, за нещата, които ти предстоят да извършиш (А може би вече си извършил, знам ли)...

 

Карайте разумно и си отваряйте очите на осем.

"...защото не знаете от къде ще ви налетя със 160 по смотан и тесен път."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

На теб ти звучи така като искаш да ти звучи за да има за кво да се заяждаш. Аз в краткия си шофьорски опит пътен инцидент съм нямал. Това не значи че няма да имам. Никой не е застрахован от такива работи ,щото не винаги нещата стават по своя вина. Ти като си бил много внимателен в горната ситуация пак си се натряскал в идиота дето не само не гледа знаците ми и си мисли че ще се изтегли бързо на хлъзгави павета.Всъщност незнам даже кво си е мислил като е решил да отнема предимство... Айде със здраве и по малко нерви и никви проишествия на "бойното поле".

Link to comment
Share on other sites

абе събота с колелото замалко един да ме забере като си отваряше вратата.

Та карам аз най-дясно на пътя и виждам спряла кола,заобикалям я отляво и тоя тъкмо тогава отваря вратата , едвам завих.Ако ми с случи това с колата нали тоя дето отваря вратате виновен ?

 

и второто:

 

Излизам от "Алати" и там пътя е мн гаден, и един идва в отсрешното , аз намалям - почти спрях , но онзи караше доста бързо и по едно време кривна ( заради дупка сигурно... ) и одраска вратата на колата.Докато се усета кво стана и ония даже не се виждаше в страничното огледало . В такава ситуация какво се прави ? викаш КАТ и " Една кола ме удари! " ?

Link to comment
Share on other sites

...нали тоя дето отваря вратате виновен ?

В тази ситуация си длъжен да спазваш дистанция от поне една врата разстояние.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Не ме разбираи погрешно, кофти ситоация но е трябвало УЖ по закон да спазваш дистанция за да избегнеш проишествието независимо че ти не си виновника.

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбираи погрешно, кофти ситоация но е трябвало УЖ по закон да спазваш дистанция за да избегнеш проишествието независимо че ти не си виновника.

абе да не са променили нещо законите?! щото си спомням че някъде в правилника пишеше че отварящия вратата и извършващия разтоварващи дейности от автомобила преди предприемането на тези действия трябва да се увери че не създава опасност за другите участници.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Преди 1 седмица осъдих КАТ, за едно "нарушение" за превишена от януари месец. След 2 седмици като си взема преписката от съда със становището ще го пусна тук да го разгледате.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...