Jump to content
BulForum.com

Летете с Росинант


Grimjaur

Recommended Posts

Новата българска комедия "Летете с Росинант" излиза по екраните на 30 ноември

 

Режисьорът Георги Стоев - Джеки ("Спас и Нели") е съсценарист със Светослав Овчаров. Оператор е Пламен Гелинов. Продуценти са Диана Дамянова и Александър Методиев.

Музиката във филма е на прочутия Горан Брегович, чиито композиции звучат в знаменити кинопродукции като "Циганско време", "Аризонска мечта", "Ъндърграунд" на Емир Кустурица, "27 откраднати целувки", "Музика за сватби и погребения".

”Светът на музиката, който се разкрива в този филм ми е близък и понятен. И аз се опитвам да обединя фолклора и класиката, да ги споя в единна форма.

 

Продължение

 

Да видим има ли все още българско кино и дали големите имена ще направят филма? Или филмът ще бъде наистина добър, независимо от всичко?

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ида да го гледам на кино от уважение към и без това малкото филми,които се правят в България.А смях определено ще има-като гледам само актиорите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отдавна го има и във Фламинго :P :bgrin:

 

Споделете бива ли го, че тука не знам кога ще дойде.

Link to comment
Share on other sites

Вчера бях да го гледам във Фламингото. Много ми хареса филмчето, останах страшно доволна. Има си от всичко и е една доста странна смесица от смях и сериозни ситуации. :)

Няма да съжалявате, ако му дадете шанс. :D

Link to comment
Share on other sites

Няма да съжалявате, ако му дадете шанс. :D

 

Аз съм му наточен, още както разбрах за него.Само да дойде в мойто село.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Филма е СТРАХОТЕН!!! :punk

Много истини поднесени откъм забавната им страна! Музиката е несравнима, а за актьорският състав какво да ви кажа - блестящ е! Не помня от кога не се бях смял толкова! :laughing:

 

Дано да излезне и на DVD или да се рипне от някъде, че е задължително да го имам в колекцията си, както и да го пратя на легионите си от приятели в чужбината. ;)

 

 

ЛЕТЕТЕ С РОСИНАНТ - ТРЕЙЛЪР

Link to comment
Share on other sites

Тотално съм разочарован от филма. За пореден път се убеждавам че имаме добри актьори но сценарий - :sick

Link to comment
Share on other sites

друго имах предвид , че "Пиратството ограбва" по принцип за холивудските филми въобще не ми пука , тъй като те така или иначе ще си реализират големите приходи , става въпрос че българските филми като се качват в уеб пространството нямат голям шанс да реализират що годе някакви приходи

Link to comment
Share on other sites

Аз пък отидох на кино да го гледам и си виках и да е тъп поне спонсорството ще остане. Но сега даже ме е яд за парите щото не са си ги заслужили дори и стотинка от тях :angry1

Link to comment
Share on other sites

Тотално съм разочарован от филма. За пореден път се убеждавам че имаме добри актьори но сценарий - :sick

 

Какво пък те разочарова толкова? Историята е разказана нестандартно, разбъркано, украсено от въображението на героите, но все пак в края всичко си има своя смисъл. :)

 

Ти какво си очаквал нашите пътуват от точка А до точка Б и си пеят??? Тогава щеше да стана като някой индийски филм. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Че то точно така стана - пътуваха от точка А до точка Б и си пееха, само дето връщаха нещата преди какви са били. Няколко ретроспекций и малко возене в раздрънкания бус, тва беше целия филм. Астор ми беше смешен че даже не говореше той ми му бяха насложили гласа. Мамала му дадоха супер смешна роля, както и на италианците. Абе освен циците на Стефания Колева (които ги даваха постоянно) друго по забележително не намерих в този филм. Това е моето мннение.

Link to comment
Share on other sites

Така.и аз ходих онзи ден да гледм филмът.Еми какво да кажа,за нискобюдветен филм е доста добре.

И като се има в предвид колко наши продукции има в последните години...Направо почти българското

кино и театър са залезли.

Така,че много си го бива филмът.Нашенска комедия супер е.

Link to comment
Share on other sites

Успях!!Най-накрая успях и аз да го гледам.Филма си е много хубав, скъсах се от смях.На господа критиците ще задам следния въпрос - ако сценарист и режисьор беше Костурица, щяхте да го хвалите до небесата, нали?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...