Jump to content
BulForum.com

Видео карта PCI 16Mb TV-Out-желателно


Recommended Posts

Mojata e Nvidia Vanta 16 MB ,ama neznam dali ima TV-OUT , za rozdennija mi den trjabva da mi vzemat nova ,a toj e sled sedmiza ,taka che moga da ti ja prodam sled sedmiza (ne obeshtavam) - kazi kolko davash ?????

Link to comment
Share on other sites

Mojata e Nvidia Vanta 16 MB ,ama neznam dali ima TV-OUT , za rozdennija mi den trjabva da mi vzemat nova ,a toj e sled sedmiza ,taka che moga da ti ja prodam sled sedmiza (ne obeshtavam) - kazi kolko davash ?????

Predpolagam e PCI ?

Davam 15 leva.

EDIT: Ako e s TV-out sum silno zainteresuvan makar temata da ne e moq !

Link to comment
Share on other sites

Ami ako mi kazesh kade da vidja dali e PCI i dali ima TV-OUT ,shte otvorja PC-to is shte vidja ????

 

:confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

PCI 16MB се намира много трудно поради простия факт, че масово се премина към AGP слот доста отдавна. Последната изцяло PCI карта, при това само 3D беше Voodoo 2. Има изпълнения и на Voodoo Banshee за PCI, също така разни TNT-та, но пак казвам - много трудно би се намерило.

Преди 5 години цъкнах 110 долара за Voodoo 2 поради простия факт, че това беше единственото нещо на PCI, което намерих. Малко Mission Impossible ми се струва сега да се намери.

Link to comment
Share on other sites

voodoo 2 ne e video card a e 3d accelerator

a toq gorniq pich shtom ne znae dali mu e pci ili agp i ne znae dali ima ili nqma tv out ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

PCI-ки все още се предлагат от фирмите, макар и не такива реликви и не под 30$ ;)

 

EDIT: |`oTiH, малко ми е чудно как ще вкараш само 3Д акселератор в компютъра си без видео карта :wacko: :D

а относно дали е PCI/AGP, 4_MOTION, отвори компа и ще видиш няколко слота (от 2 до 6) подредени в редица, и евентуално в края (откъм процесора) един слот, който е изместен навътре спрямо тези другите, и най-веоятно е с различен цвят. Този изместения е AGP, ако картата ти е на него, значи е AGP, в противен случай - PCI

 

за тв аута - погледни картата отзад, ако има тв аут значи има един или два едни такива кръгли изходи

Link to comment
Share on other sites

voodoo 2 ne e video card a e 3d accelerator

a toq gorniq pich shtom ne znae dali mu e pci ili agp i ne znae dali ima ili nqma tv out ...  :rolleyes:

ami pich az sam na 12 godini be - kak iskash da znam kakva mi e video cartata ,da ne otvarjam kutijata na PC-to vseki den -

Link to comment
Share on other sites

voodoo 2 ne e video card a e 3d accelerator

a toq gorniq pich shtom ne znae dali mu e pci ili agp i ne znae dali ima ili nqma tv out ...  :rolleyes:

ami pich az sam na 12 godini be - kak iskash da znam kakva mi e video cartata ,da ne otvarjam kutijata na PC-to vseki den -

Znachi sme nabori :woot (iska mi se :P ) A za video kartata za kakvo ti e tochno PCI te sa mnogo bavni i naisitna trudno se namirat, ima i ATi video karti PCI dori s DDR ;) E razbira se sigoro dosta trudno se namirat. Vysh vyv www.hardwarebg.com/forum tam pusni obqva. :blink:

Link to comment
Share on other sites

xuxux gotin sorry :> qko li e da si na 12 :>

tedy 1 mnogo te uvajavam i strashno ti se kefq na postovite siguren sym che si nqkuv super gotin chovek

2 voodoo2 ne e video card a e 3d uskoritel , dobavq 12 mb 3d uskorenie kym video kartata koqto imash,tova sym siguren che go znaesh v takyv smisyl go kazvam

mojesh dori i kym 9800 pro da si q slojish :blink:

abe samo gluposti govorq mainata mi

ghaeehahaehae

ai qko

Link to comment
Share on other sites

Хех :) |`oTuH, сори, явно съм се заблудил, четейки постовете си мислех за видеокарта... не знам какво съм мислил :P

хах, а иначе радвам се за мнението ти за постовете ми, какво ли им е че те кефят.. :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

xuxux gotin sorry :> qko li e da si na 12 :>

tedy 1 mnogo te uvajavam i strashno ti se kefq na postovite siguren sym che si nqkuv super gotin chovek

2 voodoo2 ne e video card a e 3d uskoritel , dobavq 12 mb 3d uskorenie kym video kartata koqto imash,tova sym siguren che go znaesh v takyv smisyl go kazvam

mojesh dori i kym 9800 pro da si q slojish  :blink: 

abe samo gluposti govorq mainata mi

ghaeehahaehae

ai qko

На кой ги обясняваш тея неща за 3Д ускорителите? Аз повдигнах темата следователно знам, другите едва ли ги интересува.

Link to comment
Share on other sites

Последната изцяло PCI карта, при това само 3D беше Voodoo 2. Има изпълнения и на Voodoo Banshee за PCI, също така разни TNT-та, но пак казвам - много трудно би се намерило.

Преди 5 години цъкнах 110 долара за Voodoo 2 поради простия факт, че това беше единственото нещо на PCI, което намерих. Малко Mission Impossible ми се струва сега да се намери.

Тази не е последната PCI, но е с TV-out

e-TNT2 M64 PCI 32MB w/TV Out

Потърси информация и за тази BFG ASLM52256P - GF FX 5200 256MB PCI :)

 

Относно "Mission Impossible" - За 24 часа получих две оферти от друго място:

Една за S3 и една PixelView PCI-ki s TV-out.

 

4 MOTION Дай точния модел на картата.

dimi_5 Интересува ли те 2Мб PCI с TV-out ако да какви пари даваш за нея ?

Link to comment
Share on other sites

Два дена не влизах в чата и съм испуснал лафа за PCI-ките.

 

Та повиче ме интересува да има повичко RAM (8-12-16),

ако има и TV-Out още по добре но не е задължително.

Link to comment
Share on other sites

Два дена не влизах в чата и съм испуснал лафа за PCI-ките.

 

Та повиче ме интересува да има повичко RAM (8-12-16),

ако има и TV-Out още по добре но не е задължително.

Otivai v izot serviz. Tam shte si namerish takova chudo, demek antika :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...