Jump to content
BulForum.com

Shoot Em Up


Xciter

Recommended Posts

1640172612472da0c081f32.jpg

 

Държава: САЩ

 

Година: 2007

 

Времетраене: 86 минути

 

Жанрове: Екшън, Комедия, Трилър, Приключенски, Криминален

 

Режисьор: Майкъл Дейвис

 

В ролите: Пол Джиамати, Клайв Оуен, Моника Белучи, Стивън Макхати

 

Сценарист: Майкъл Дейвис

 

Продуцент: Дон Мърфи, Рик Бенатар, Сюзън Монтфорд

 

Изп. продуцент: Дъглас Къртис

 

Пак ми стана странно, че не намерих тема за това филмче. По моето скромно мнение филмът е станал много добър, а Клаив Оуен и Моника Белучи играят отлично. А секс сцената е брутална. :punk

 

 

Link към филма.

Link to comment
Share on other sites

Филма е разцепващ.От доста време не бях гледал толкова брутален и невъзможен екшън-точно такъв тип филм ми се гледаше.Тоя пич за 90 минути изтрепа народ колкото един среден по големина Български град :bgrin: :D .Сцената във въздуха където ги стреляше също беше много добра(макар и много фантастична :D ) .Абе филма е 6 точки.Заслужава си да се види от тези,които харесват такъв тип филми(екшън).Който харесва комедийки,драми,трилъри и т.н. да не си губи времето :)

Link to comment
Share on other sites

Прекалено е измислен. На места даже ме издразни. Червеното БМВ, скока от самолета и какво ли още не...

За губене на време става.

Link to comment
Share on other sites

това е възможно най-тъпия филм,който съм гледал.издиша отвсякъде,все е имало филми далеч от реалността,ама тоя направо изби рибата.дори и за губене на времето не става.особено сцената в която Клайв Оуен оставя бебето на въртележката в парка и вместо да стреля по снайпериста и да го уцели,щото нали е супер стрелец,тъпака стреля по въртележката за да е завърти :confused

досега не съм гледал толкова тъпа сцена :angry1

дано не излиза в близките 20 години нещо толкова тъпо

Link to comment
Share on other sites

Абе... Именно затова гледах филма. Защото е малко по-невероятен xD. Седиш, гледаш някакви невероятни изпълнения и си казваш: "Ехеее, недей ве... ахаха, баси якото..."

И все пак в никакъв случай не бих си дал парите да го гледам на кино. Както каза Фибаман: "за губене на време става".

 

Естествено присъстваше и синдромът на безкрайният пълнител xD.

 

А защо, аджеба, някой... хомосексуален тип, ще си играе да прави и да качва фейк торенти О.о ?

 

Rattlebrain, съгласен съм, че всички филми излизат от реалността, ама този направо си е жива е**вка с всички закони на физиката О.о .

Link to comment
Share on other sites

^^ Еба ти филмовия критик си, вички филми излизат от реалността повече или по-малко. Не му е това проблема на филма, а по-скоро, че някой си го е изсмукал от пръстите.

 

Иначе такъв филм дето да гледам невъзможни неща и да се кефя и да си викам "баси якото" беше Sin City, примерно, в тоя филм нямаше нищо оригинално, всичко вече си го видял другъде (и шансовете са, че е било по-яко). Плюс, Клайв Оуен е мухльо.

Link to comment
Share on other sites

абе имаше някои колкото и невероятни толкова и оригинални екшън сцени , които аз в други филми не съм виждал поне на мен тва ми хареса иначе да сюжета наистина си е малко скалъпен абе става за гледане

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Прекалено е измислен. На места даже ме издразни. Червеното БМВ, скока от самолета и какво ли още не...

 

това е възможно най-тъпия филм,който съм гледал.издиша отвсякъде,все е имало филми далеч от реалността,ама тоя направо изби рибата.дори и за губене на времето не става.особено сцената в която Клайв Оуен оставя бебето на въртележката в парка и вместо да стреля по снайпериста и да го уцели,щото нали е супер стрелец,тъпака стреля по въртележката за да е завърти :confused

досега не съм гледал толкова тъпа сцена :angry1

дано не излиза в близките 20 години нещо толкова тъпо

 

това е целта на филма.той не е просто екшън ,а брутална пародия.

много е як

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...