Jump to content
BulForum.com

Kupuvam


Recommended Posts

Za 50lv 4udesna snimka shte ti napravia s moqta GF4  ;)

Vlez vuv foruma na Data.bg i vij tam za kolko prodavat Gf4 128MB!!!....s 9 meseca garancia! :angry1 ............a i kat ne si zainteresovan zemi ti se snimai s tvoita karta pa belkem i prodadesh za poveche! :devil

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta, vsi4ki koito ste zainteresovani ot moita video karta ...moga da kaja samo edno NOT FOR SALE!!!Tova e poslednoto ,mi re6enie.Mersi za vsi4ki predlojeniq ,dori i na onava za zamqnata za GF 2 MX(mnogo qko predlojenie).

 

Ne mi pra6aite pove4e PM po taq tema!!!

Link to comment
Share on other sites

Иди я купи от там.

Vij k'vo priatel az prosto obiasniavam na momcheto kude da si sveri chasovnika za cenata na kartata,tazi karta nova struva 46$ i mislia,che cena ot 50lv e suvsem prilichna!!!Tova,che vie ste si kupuvali kartite po 100$ parcheto ne e moia rabota sega tolkova struva,az taka ili inache zor niamam,no nevijdam smisul ot takiva postove,kato tvoia i na CARROT,po dobre si provetriavaite ustite niakude drugade! :angry1 ........da mi pishat samo tezi,koito vijdat niakakuv smisul da se dogovorim....ili ako triabva da sum po tochen tezi,koito biha si prodali kartata na tazi cena(absolutno tvurda e)! :punk

Link to comment
Share on other sites

Tova,che vie ste si kupuvali kartite po 100$ parcheto ne e moia rabota sega tolkova struva

 

 

Koga GeForce 4 MX 440 e bila 100$ pone az ne pomnq takuf moment ???

 

V na4aloto be6e po 70-80 $

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...