Jump to content
BulForum.com

The Simpson Movie


Recommended Posts

58328476146ac688bdfa27.jpg

 

Очуден съм, че няма тема за това филмче. Аз го гледах тая сутрин и много ми хареса. Все пак мисля, че сериите ми харесват повече.

 

Ето линкче към тракера: линк

Link to comment
Share on other sites

Най-шибаното е че в интернет дори ги няма на английски за версия DVDSCR-mVs. Или поне аз не мога да намеря. Но за сметка на това намирам субтитри на сръбски. Ще падне чакане докато излезнат на български. :angry:

 

 

tfa e amoralno..veche ima :D

Link to comment
Share on other sites

Забелязахте ли накрая по време на кредитите маги изрича първата си дума "sequel" т.е продължение :)

дано да е скоро, защото филма беше доста забавен.

Link to comment
Share on other sites

Най-шибаното е че в интернет дори ги няма на английски за версия DVDSCR-mVs. Или поне аз не мога да намеря. Но за сметка на това намирам субтитри на сръбски. Ще падне чакане докато излезнат на български. :angry:

tfa e amoralno..veche ima :D

Има ги http://subs.unacs.bg/search.php (Simpsons movie аз пиша това и си излизат) аз оттук си ги свалих и си го гледах филмчето което е голям МайтаП :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз направих грешката да го гледам с БГ аудио на кино. Просто лафовете не са същите като ги преведат.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък не ми хареса особено. Същите изтъркани лафове, същите тъпотии на Хоумър. Може би ако не си гледал епизодите преди това, ще ти е по-интересно. Абе въобще напоследък не е излизала наистина смешна анимация. След "Ледена епоха" всичко ми е някак си бозавко едно такова.

Link to comment
Share on other sites

Понеже и аз съм гледал сериите не ми беше толкова смешно, най-смешно ми стана, когато президентът Шварценегер каза: I was elected to lead not to read!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...