Jump to content
BulForum.com

Суперкупата на България


groover

Recommended Posts

Какви са очакванията?

за мен победителят е ясен, но се надявам и този мач между Левски и литекс да е на високо ниво, да е оспорван и да си вкарат повече от два гола. радвам се, че Левски не играе срещу цска, защото там надеждата за интересна и красива игра са никакви. явно дербито на българия вече не е мач между Левски и цска, а Левски и литекс, та дори и локо софия.

кога започва продажбата на билети?

Link to comment
Share on other sites

Първо може да се научиш да пишеш имената на противниците с главни букви-ЦСКА,Литекс.

 

Очакванията ми са Литекс да си върне за нешастно изгубената купа от...лески :devil

Link to comment
Share on other sites

Какви са очакванията?

за мен победителят е ясен

И ако мога да попитам кой е ?

И защо смятате че Левски 'яде дървото' след като Литекс си разпродадоха отбора.?!

Link to comment
Share on other sites

Малко съм далеч от мисълта, че ще се получи добър мач, всепак е финал а рядко финалите са хубави....мачът ще се играе за резултат, а това по какъв начин е постигнат от ръководството и на двата отбора едва ли ще ги интересува много много. За мен в България е останало само едно дерби...и то е пловдивското ;)

Link to comment
Share on other sites

победителят е Левски.

сашко, ти пък се научи да използваш правилно буквичките от азбуката.

на този етап положението в българския футбол е такова - Левски е недостижим, а цска се опитват за нз вече кой път да изкупят всичко, което се продава, за да могат да направят нещо и за пореден път ще се издънят много здраво.

но въпросът е суперкупата - литекс надявам се ще играят добре. те са добър отбор и тези франсета, които дойдоха ми се струват класни.

Link to comment
Share on other sites

След нелепата загуба на Станислав Ангелов лески едва ли ще влезе в групите на ШЛ.А Литекс тази година привлякоха някои нелоши играчи и мисля,че ще отперят лески на Националния :)

Link to comment
Share on other sites

победителят е Левски.

С колко дузпи? 2? 3?

на този етап положението в българския футбол е такова - Левски е недостижим

Естествено, че са недостижими, никой не може да даде толкова пари на съдиите

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че са недостижими, никой не може да даде толкова пари на съдиите

Аиде ве ще превърнете темата в спор за БГ първенството, обсъждай финала за супер купата :angry:

Смятам че ще си стане добро мачле, също както последното между Левски и Литекс (6:2 да припомня) :D

 

 

едит: @sasho_1989 не смятам че Ангелов е цал отбор колкото и добре да играеше

Link to comment
Share on other sites

По скоро ще стане като финала за купата, равностоен мач, много положения, малко голове и дузпа за Левски

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера, защо Левски е крив на толкова много хора.

завист ли, кво ли?

темата беше една и от 10 поста има 2 по въпроса...

Link to comment
Share on other sites

Смятам да го играя за Левски. Дано само педеразите от ЕФУ да не измислят някакви нищожни коефиценти. В най-лошия случей- Х редовното време и после Левски бият.

Link to comment
Share on other sites

Какво толкова хвалите "селекцията" на Литекс? Накупиха некви утрепани французи от втора дивизия на Франция и станаха велики ;) Че и Левски не направиха смислена селекция е факт, ама и миналогодишните играчи им с класа над другите отбори, а само Пелето напусна (макар че е много добър).

 

Левски win @ 1.60 @ SPBet.

Link to comment
Share on other sites

явно дербито на българия вече не е мач между Левски и цска, а Левски и литекс, та дори и локо софия.

Та дори и Ботев - Локо Пд... Умря онва "вечно" дерби... още преди 10ина години!

Стискам палци кенефски да се омажат!

Link to comment
Share on other sites

пп. Добре, че ме домързя да ида до ЕФУ.

ами аз го фанах на точен :tongue

заедно с още един мач с 1.95 коефициент, обаче сега чакам последния, а е 0-1 55минута :sick

чакам го на единица :angry:

Link to comment
Share on other sites

Вървите към продължение.

 

пп. Добре, че ме домързя да ида до ЕФУ.

MM тамън спря нета и наШти вкараха, не съм вярвал че в такъв скучен мач ще вкарат в продължението

След копа Америка пак си припомних българската действителност

6 минутки до трипълче :woot

Link to comment
Share on other sites

ляляляля.

много, ама много грозен мач.

и празен стадион, доста гадно е да се печели купа пред празен стадион. иначе настроение в сектора имаше.

всички завистливци да пукнат от яд, Левски взе трета купа.

левскарите играха слабо, жорето ни спаси.

искаше ми се по-дълго да гледам Тасевски, а Шакиб ми направи голямо впечатление.

французите в Литекс са пълни идиоти, чудя се защо се притеснявах толкова от тях.

чакам да видя как ще изглежда цска.

надявам се скоро време да се сбъдне една моя мечта - 5 поредни шампионски титли, дано стане!

Link to comment
Share on other sites

Аиде честито Ни. Наистина доста слаб мач, ама България кво искаш повече.

@groover Мечтата ти (а и е само твоя) за 5 поредни титли е напълно осъществима, защото ЦСКАто са единствените които могат да ни попречат, но за поредна година купуват на кило тия футболисти и едвали ще направят отбор в близките годинки.

Успехи!!! :)

Link to comment
Share on other sites

има какво да искам от България. искам мачовете на Левски и Литекс от миналия сезон, та дори и от по-миналия.

Link to comment
Share on other sites

искаше ми се по-дълго да гледам Тасевски, а Шакиб ми направи голямо впечатление.

 

Да, затва с тоя Бензукан центъра на защитата беше абсолютна дупка - два пробива на Литекс ПРЕЗ ЦЕНТЪРА в първите 2 минути, гола дойде оттам, плюс още издънки, като специално в една от тях видях, че точно Бензукан се моткаше като муха без глава. И Левски почнаха с чужденците на килограм... вижда се колко струва тоя Бензукан, а щом е македонец е боклук, така че и Тасевски е слаб :P

 

P.S. Овътрих се 10 евро заради тоя гол в 91.

Link to comment
Share on other sites

Такъв смешен мач

Абсолютно съм прав, безобразен мач. Трябва да се казва суперскуката мчисто суперкупата. Литекс, че са зле, зле са, но Левски... пак са се върнали към добре познатия им стил на игра от преди няколко години - антифутбол.

Ходих на стадиона за тоя мач с един приятел, едвам дочакахме 90-тата минута и онея от Литекс взеха, че изравниха. Въобще не седях за продълженията, както и доста от другите хора. Не знам кви желязни нерви трябва да има човек за да гледа такова нещо 120 мин.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...