Jump to content
BulForum.com

Суперкупата на България


groover

Recommended Posts

Не мисля, че това е отговор на реторичния ми въпрос. И да има, и да няма, докато сте доволни от победата, независимо каква, е жалко.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че това е отговор на реторичния ми въпрос. И да има, и да няма, докато сте доволни от победата, независимо каква, е жалко.

Добре, кажи ми кога за последно си гледал Хубав мач дерби, с положения, голове, на европейско ниво?

И тъй като в Б-я нямаме футбол трябва да се радваме и на малкото което се случва, а като искаме нещо найстина качествено има Англия, Испания...

Link to comment
Share on other sites

Важна е победата,да но на каква цена?Никакъв мач,просто необходимост,съответно липса на желание,няма я тръпката от играта,едва ли,когато са я създавали,са мислили,че ще стане това...,ако няма тръпка,стимула,защо е необходимо да се практикува играта?

Link to comment
Share on other sites

по тази логика повече да не се играе футбол - само в махалата да си цъкаме. навсякъде парите са над всичко.

вторник ще гледаме хубав футбол с много голове, обещавам :)

Link to comment
Share on other sites

по тази логика повече да не се играе футбол - само в махалата да си цъкаме. навсякъде парите са над всичко.

 

 

Това казвам,и не всичко е пари..дано се окаже така :)

Link to comment
Share on other sites

abe mani superkupata ama taq godina levski sq kato otpadnat ot finlandcite prosto 6te padnat na zemqt i 6te razberat 4e ne sa ni6to pove4e ;) grooverski :)

 

btw 4estito priemane :)

Я обясни как реши че ще отпаднат, ти да не си ясновидка?? Кажи :angry:

Link to comment
Share on other sites

mi ne sum prosto 6te mi e mnogo zabavno ako otpadnat sled vsi4kite im naduti prikazki koito produljavat dori sled 7te poredni zagubi v evropa :) kofti 4e se nari4at evroboec na bg ;) a i sega da ne otpadnat rozenborg ne sa kievo koito v poslednstvie otpadna ;) kakto i da e da ne se otdale4avame ot topica

Link to comment
Share on other sites

Добре, кажи ми кога за последно си гледал Хубав мач дерби, с положения, голове, на европейско ниво?

Всеки мач между Локото и Ботев е такъв. И двата отбора се раздават до последно и става наистина голямо густо като гледаш мача на живо :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...