Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за Л-Карнитин?


GS_Mitaka

Recommended Posts

Аз веднъж си бях зел Л-карнитин и противно на очакванията качих няколко килограма тва сам го чувал че се получава и при други хора ма явно нещо съм правил не както трябва но наистина определено се потях мн пове4е.А относно диетат Митак според мен пробваи да се ограни4и6 до минимиум от сладкото и мазните http://zdravoslovno.com тоя сайт е доста полезен относно тва общто зето гледаи повече да пълниш корема с плодове и зеленчуци и също така нали има едно схаващане след 6 да не се яде тва според мен наистина деиства но ся ако става6 лятото да ре4ем кам 12 на обяд естествено 6е ляга6 по касно и тоя час 6е се измести по напред и така общо зето според мен 6е отслабва6 малко по малко но не забравяме и някакво спортуване.

П.С.Моля заради коментара ми да не бъда нападан от някои "знаещи" лица(нямам никой точно предвид)ако не сте съгласни с нещо от него просто споделям от личен опит.

Link to comment
Share on other sites

Това схващане е някав мит и няма връзка с действителността.Това си е чист глад.При НВД,може да се яде след 6,но само белтъчини.

Link to comment
Share on other sites

Това схващане е някав мит и няма връзка с действителността.Това си е чист глад.При НВД,може да се яде след 6,но само белтъчини.

ПЪк ко не си на НВД и белтъчини не можеш да ядеш след 6?

Link to comment
Share on other sites

Познай,не си разбрал добре...

Исках да кажа,че когато си на НВД може да се яде след 18:00 ч,но само белтъчини,без въглехидрати.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се,отново белтъчини,но тук вече можеш и въглехидрати да ядеш.Примерно-имаш ядене в 18:00 или 18:30 ядеш белтъци и въглехидрати и вече към 20:00,20:30 ядеш само белтък.

Link to comment
Share on other sites

Авене яж бързоразграждащи се въглихидрати 5-6 часа преди сън и въобще никакви въглихидрати 2-3 часа преди лягане и няма проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...