Jump to content
BulForum.com

Kakuv Fan Da Izbera


Recommended Posts

emi znachi iskam da si smenq Ventilatorcheto na Procesorcheto :D ,zashtoto v momenta mi durji ubiistvenite ~60C !?!? Sus Spire 5e88b3 sum.Kajete mi kakkuv po-tochno da si vzema.Blagodarq Predvaritelno :)

Link to comment
Share on other sites

Явно доста евтин кулър си сложил щом не може да охлади един Duron na 1.1.

Всеки що годе нормален з аоколо десетина $ би трябвало да е идеален да държи около 35 градуса поне.

EDIT: Един приятел сам си слагаше кулъра на Атлон 1800+ и го пържеше на 90 градуса !!!

Оказа се че забравил да махне целофана там от кулъра и затва не охлажда :D ти разопаковал ли си го преди да намажеш пастата?

Link to comment
Share on other sites

heheheh moje da ne razbiram priznavam si go.No vse pak kompiutura mi go sglobqvaha v firma i tam predpolagam ne pravqt takiva greshki no koi znae sichko stava predpolagam che e mahnat prosto cooler-a e evtinichuk zatova :) otnosno post-a na fon_tomov kolko "debeli" sa tezi ?

Link to comment
Share on other sites

hahaha stava sluchai Evtinoto izliza skupo....sega mai shte se nalaga da zimash po "debel" za da vurshi rabota....puk ako ne ti se davat pari zemi edin domashen ventilator otvariai kapacite i go puskai da bachka hehehhehe bazikam se.

Link to comment
Share on other sites

За около 15$ можеш да си вземеш THERMALTAKE A1602 Volcano 10 socket A. Ще дадеш малко повече но поне ще държи на CLOCK и ще може да се използва при бъдещ Upgrade.

Link to comment
Share on other sites

Между другото коя паста е хубава? един вика една, друг друга, трети казва че няма значение....:) я препоръчаите някоя дето да си заслужава парите....

Link to comment
Share on other sites

ammmm qsno znachi kum 20 kintaa trqbva da otdelq daje ako ne i malko otgore za clock nqma da go clock-vam zashtoto neznam kak puk i da ne razbazikam neshto :) inache iskah da popitam dali kato si go vzem ot firmata shte mi go postavqt che si nqmam ni nai-malka predstava ot slagane na pasti razni tam raboti :D

Link to comment
Share on other sites

ahamz 10x mnou za infoto ama as takuv si se rovih iz net-a i iskam da popitam i neshto drugo tozi nqma li da mi svurshi rabota ? AKASA AK785se i e samo 6$ obache ....

поддържа AMD™ Duron™ 1.3GHz

поддържа AMD™ Athlon™ 1.4GHz

поддържа AMD™ Athlon™ XP™ 2100+

скорост на въртене на вентилатора - 5,000об/мин

... tova oznachava li che shte moje da se sloji na moq procesor ? i oznachava li che e prekaleno shumen ?!?

Link to comment
Share on other sites

Да, шуменичък ще е.

Но въпреки всичко ми се струва ненормално, за да ти държи 60 Ц на твоя цпу, той тоя къулър трябда да е бил най-много 1-2$ :wir

Моя беше под 10$ и никакъв проблем, около 3000 оборота - държи нормално около 30-35 градуса най-много.

Просто гледай да не те излъжат и си вземи някакъв който хем евтин, хем добър (с голям и оребрен радиатор). Виждам , че не си по оверклоците, така че варианта те оправя.

Link to comment
Share on other sites

Ako slozish malak ventilator (da rechem 60mm), to toi ste triabva da e po-burz za da moze da nasmogva. Ako obache slozish po-goliam (80mm ili 90mm) to togava mozesh da go pusnesh i na po-malko oboroti i ste e dostatuchno. Tova e dalaverata na golemia ventilator - tih i efektiven.

Link to comment
Share on other sites

moq ne nqkyv jylt :) i e na 6000 oborota :) ama pak temperaturata mi e kym 50 gradusa ...

6000 оборота и 50 градуса?!. Това е ненормално, гледай да го оправиш!

Вероятно вентилатора ти е прекалено малък или пък репортването на оборотите е лъжливо ;)

Link to comment
Share on other sites

OneBoy az sam s Titan(neznam to4no koi model) i DURON 1200 - dargi mi 35-37 gradusa,3200 oborota ,a temperaturata v kutiqta mi e 20-22 gradusa,no sam si slagal otdelen ventilator v kutiqta.moqt savet e dai-malko pove4e kinti i si vzemi

nqkav xybav ventilator za6toto kompromisi s temperaturata ne biva da se pravqt.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...