Jump to content
BulForum.com

Съвет за хранителна добавка...


AlStyle

Recommended Posts

аааа,не така...

.Поне да не прават калабалък в залата....

Много съм съгласен.Това за корема и тоалетната малко ли е ?!?

Link to comment
Share on other sites

само да подчертая ,че вече има Креатин който незадържа вода, на Универсал , Малате-не задържа вода!

само че е с 50 % по-скъп :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

аааа,не така...

Искаш да кажеш,че Оптимум при вноса му тук се отваря и се слагат боклуци в кутията?!Не мисля така...

Пил съм Оптимум и попринцип вносни марки и винаги съм бил доволен.Но като съм доволен значи съм доволен,не като сегашните пишлигари,за 1 месец и чака да стане нещо,или пък кажи кво да пия...Еми извинявайте ама не може да яде 2 пъти на ден,1 от които манжда у нас и 2рия път дюнери на центъра и после тука да разправя тая добавка боклук,оная боклук...На такъв индивид най-скъпата и най-марковата добавка да му дадеш пак няма файда...Поне да не прават калабалък в залата....

 

wall.gifЯ ми кажи къде точно съм казал че при вноса на което и да е МУ ОТВАРЯТ КУТИЯТА и слагат боклуци в нея???!! Казах че има продукти които се внасят на чували и други подобни и ги пакетират в кутии тук и там ръгат нишестета за да искарат повече пари!!! И я кажи кво значи да си доволен че гледам си от големите разбирачи... :wacko:

 

Много съм съгласен.Това за корема и тоалетната малко ли е ?!?

 

За да се случи това трябва да имаш чувствителен стомах + да поемеш доста над допустимата доза... Тва същото може да ти се случи и от развалена храна, така че ще е добре да спреш и да ядеш...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Взех си Mega mass 3000 на Universal та жената ми обясни че се пие 180 грама 45мин преди тренировка и пак толкова след тренировка.Правилно ли е така.Мислех че може да се пие рано сутрин или пък вечер преди лягане-или това е само за суроватъчния протеин.Та разфасофката която взех аз е от 4.7кг за 98лв-мн на далавера.

Link to comment
Share on other sites

Пии Нутрим - Про Голд 90 по много,креатин-с него не прекаляваи и аминокиселини,тва в комбинация със редовни хранения със месо и варени картофи и малко повторения със тежко,ако нищо не качиш спири да тренираш:)

Link to comment
Share on other sites

Взех си Mega mass 3000 на Universal та жената ми обясни че се пие 180 грама 45мин преди тренировка и пак толкова след тренировка.Правилно ли е така.Мислех че може да се пие рано сутрин или пък вечер преди лягане-или това е само за суроватъчния протеин.Та разфасофката която взех аз е от 4.7кг за 98лв-мн на далавера.

emi to na kutiqta trqbva da si pi6i kak se pie

Link to comment
Share on other sites

emi to na kutiqta trqbva da si pi6i kak se pie

Да пише-както ми обясниха, само че 45 само след тренировка.Та аз питах дали има смисъл да го пия рано сутрин или вечер преди лягане защото не искам да го хабя напразно.А от тоя Pro gold 90 само ме боли корема от него като го пия-даже в нас имам още от него но :sick.Иначе за креатина и аминокиселините знам-нали в нас съм пълен с тях

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...