Jump to content
BulForum.com

Съвет за хранителна добавка...


AlStyle

Recommended Posts

Здравейте на 15г. 175см. съм висок , 66кг. съм. Та въпроса ми е коя от двете хранителни добавки да си взема (Искам да натрупак маса и после да правя релеф.) :

Нутрим - Pure Whey Pro или Нутрим - Про Голд 90 .Ако някой има друго предложение моля да каже.Благодаря ви предварително

Link to comment
Share on other sites

Пил сам и от двете.Pure whey го пиех преди и след тренировка ,а pro gold преди лягане.Аз бих си взел парвия и да го комбинирам с creatin-4e :)

Link to comment
Share on other sites

Вземи си някъв суроватъчен гейнър на Юнивърсъл и креатин.

Креатина гледай да не е български...Защото много много не са хубави.

Яденето е много важно...яж по-много.

Дори и да зимаш тия неща - не очаквай след 1 месец да станеш някъв супер огромен :D

Link to comment
Share on other sites

по добре си купувай вносни,българските не разполагат с много от добавките за по добро усвояване,послушай колегата по горе

Link to comment
Share on other sites

креатина на нутрим е добър не коментирайте като не сте наясно има още доста неща български които са добри

Link to comment
Share on other sites

не казвам,че е лош,просто не е читав,минах всичко на нутрим,оправдава ниската си цена,но въпреки всичко от него се затлъстява,жалко,че е Български,а и в кутията съм намирал боклуци,абе щом треньора на рондото ми каза да не ги пипам много,явно си е прав човека,нали си е културист,а относно креатина и за него не се изказа добре,но въпреки това ще си купя пак в скоро време,но знайте едно,че ги бъркат с незнам какви си боклуци и може да ви се образува гинекомастия особено ако го приемате сас стероиди

 

а и ако може някой да ми каже от къде мога да си купя оригинални Юнивърсъл мега масс,да пише едно РМ,мерси много

Link to comment
Share on other sites

не казвам,че е лош,просто не е читав,минах всичко на нутрим,оправдава ниската си цена,но въпреки всичко от него се затлъстява,жалко,че е Български,а и в кутията съм намирал боклуци,абе щом треньора на рондото ми каза да не ги пипам много,явно си е прав човека,нали си е културист,а относно креатина и за него не се изказа добре,но въпреки това ще си купя пак в скоро време,но знайте едно,че ги бъркат с незнам какви си боклуци и може да ви се образува гинекомастия особено ако го приемате сас стероиди

 

а и ако може някой да ми каже от къде мога да си купя оригинални Юнивърсъл мега масс,да пише едно РМ,мерси много

 

нормално от креатина се задържа вода , то няма такава фирма която да произвежда креатин от който не се задържа вода

 

знаеш ли изобщо какво е гинекомастия и как се образува ?

или според тебе бъркат добавките със стероиди за да им излиза по-евтино..... :D

 

мега масс - от рондото , от перлата , от магазинчето за добавки на малката главна до декома

Link to comment
Share on other sites

към горе посочените две имена на добавки искам да добавя и това: Нутрим - WPI (Ултра Уей Протеин Изолат) .моля кажете кое е по добре Pure Whey Pro или WPI (Ултра Уей Протеин Изолат)

Link to comment
Share on other sites

Не казвам, че нутрим не са добри, но....Средна работа са...

Все пак съм пробвал от 1-ните и от другите.

За т'ва най-добре вносен креатин и Суроватъчен протейн на Юнивърсъл.

Но може да започне и със нутрим..гледам ся почва..така, че може и с нутрим.Сам да си прецени, кое повече му, действа добре.

Link to comment
Share on other sites

Думите които чувам в рондо от "протата"е че нутрим е за третата класа.Мисля че това е достатъчно.По добре ходи още две седмици без пари за закуска но си вземи нещо свясно :)

Link to comment
Share on other sites

не съм казал че нутрим са добри , дори напротив аз от тях ползвам единственно креатин и глутамин понеже не се произвежда тук

Link to comment
Share on other sites

нормално от креатина се задържа вода , то няма такава фирма която да произвежда креатин от който не се задържа вода

 

знаеш ли изобщо какво е гинекомастия и как се образува ?

или според тебе бъркат добавките със стероиди за да им излиза по-евтино..... :D

 

мега масс - от рондото , от перлата , от магазинчето за добавки на малката главна до декома

 

 

ами да ти кажа знам,от това ме оперираха

Link to comment
Share on other sites

Думите които чувам в рондо от "протата"е че нутрим е за третата класа.Мисля че това е достатъчно.По добре ходи още две седмици без пари за закуска но си вземи нещо свясно :)

 

Аз сам ползвал неща от тях и доста добре ми деистват.За цената си са супер

Link to comment
Share on other sites

Аз сам ползвал неща от тях и доста добре ми деистват.За цената си са супер

Абе те може да действат добре ама незнаеш какво може да ти направят.Аз слишам по опитните :)

 

ПС С здравето шега не бива

Link to comment
Share on other sites

има и пубертетска такава....

 

пубертетската я искарах,понеже откакто се помня около 6 години вечи пия такива щуротии защото бях страшно слаб и изгърбен,но вече спрях с тия добавки,вече тренирам за здраве и така,че да се харесвам аз,а не с чуждо мнение.Що се отнася до протеина на Нутрим му липсват съставки които са нужни за да се усвои добре и всеки път когато пиех на нутрима ми растеше,а от Универсала нямах проблеми и така докато не нарастна брутално и не се възползвах от казармата за да се оперирам във военна болница и докторът доста се е озорил когато ме е оперирал,около 1:30 мин само за едната страна,при положение,че за двете е достатачен час бил съм на крачка от рак,дори ми се осили когато сглупих и вместо с универсала ги пих нутрим стероидите

 

 

НЕ ПИЙТЕ СТЕРОИДИ,няма смисъл :excl:

Link to comment
Share on other sites

няма да спора с тебе само 1 нещо ще ти кажа , В НУТРИМ ДОБАВКИТЕ НЯМА СТЕРОИДИ как може да напишеш такава тъпотия та те се чудят как да спестят от кво ли не само и само да са на печалба ама иначе стероиди ще слагат , щото те са по евтини от суровините за направата на протеин сигурно ?! !!!!!!!! няма как от добавките да получиш гинекомастия , има пубертетска такава която с години отшумява но има и такава която остава , може да се получи от злоупотребата с алкохол и още много други работи но не и от добавки , от стероидите ако незнаеш как да ги приемаш също се получава но това вече си е съвсем отделен въпрос ;)

 

Що се отнася до протеина на Нутрим му липсват съставки които са нужни за да се усвои добре и всеки път когато пиех на нутрима ми растеше,а от Универсала нямах проблеми

 

и коя е тази тайна съставка ? :wacko:

 

не че се заяждам ама 6 години викаш ги пиеш тия "стероиди" поне да беше прочел тук таме нещо та да не пишеш тука тъпотии...... :sick

Link to comment
Share on other sites

Преди години имаше голям скандал, защото хванаха Про 90 с много високо съдържание на бионабол. Предполагам,че вече са въведени новите Исо стандарти и подобни неща не могат да стават, но преди около 8-10години имаше такъв случай.

Link to comment
Share on other sites

няма да спора с тебе само 1 нещо ще ти кажа , В НУТРИМ ДОБАВКИТЕ НЯМА СТЕРОИДИ как може да напишеш такава тъпотия та те се чудят как да спестят от кво ли не само и само да са на печалба ама иначе стероиди ще слагат , щото те са по евтини от суровините за направата на протеин сигурно ?! !!!!!!!! няма как от добавките да получиш гинекомастия , има пубертетска такава която с години отшумява но има и такава която остава , може да се получи от злоупотребата с алкохол и още много други работи но не и от добавки , от стероидите ако незнаеш как да ги приемаш също се получава но това вече си е съвсем отделен въпрос ;)

и коя е тази тайна съставка ? :wacko:

 

не че се заяждам ама 6 години викаш ги пиеш тия "стероиди" поне да беше прочел тук таме нещо та да не пишеш тука тъпотии...... :sick

 

е тук си прав,не ми се губи време да ти обяснявам как стоят нещата и стига си подчертавал тъпотии от рода "В ДОБАВКИТЕ НА НУТРИМ НЯМА СТЕРОИДИ" :),това го знаят и децата в градината :),не мисли хората за тъпи тук,може да грешиш ;)

 

НЕ УПОТРЕБЯВАЙТЕ СТЕРОИДИ :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

не съм казал че хората са тъпи , просто ти пишеш тъпотии

и би ли ми отделил няколко минутки от ценното време все пак да ми обясниш за какво иде реч..... :D

 

или пак трябва да ти подчертая този път по-дебело

няма как да получиш гинекомастия от добавки ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе какво след всеки пост слагаш тага не употребявайте стероиди?Мислиш ли,че някой ще те послуша,всеки си има глава на раменете и едва ли някой от форум ще гледа какво пише..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Абе те може да действат добре ама незнаеш какво може да ти направят.Аз слишам по опитните :)

 

ПС С здравето шега не бива

 

bash.gif Я кажи кво могат да ти направят че ми е много интересно??! Освен в най-лошия случай да ти се доповръща или да прекараш малко повече време в тоалетната...

 

пубертетската я искарах,понеже откакто се помня около 6 години вечи пия такива щуротии защото бях страшно слаб и изгърбен,но вече спрях с тия добавки,вече тренирам за здраве и така,че да се харесвам аз,а не с чуждо мнение.Що се отнася до протеина на Нутрим му липсват съставки които са нужни за да се усвои добре и всеки път когато пиех на нутрима ми растеше,а от Универсала нямах проблеми и така докато не нарастна брутално и не се възползвах от казармата за да се оперирам във военна болница и докторът доста се е озорил когато ме е оперирал,около 1:30 мин само за едната страна,при положение,че за двете е достатачен час бил съм на крачка от рак,дори ми се осили когато сглупих и вместо с универсала ги пих нутрим стероидите

 

 

НЕ ПИЙТЕ СТЕРОИДИ,няма смисъл :excl:

 

jawdrop.gifНа нутрима му лиспсва съставка за усвояване и се натрупва в гинекомастията???!wall.gif

 

Със сигурност и гинекомастията и разминалия се рак са били главно от нутрима не от стероидите!!!lol1.gifclap.gifНе че са кой знае кво тия помии на Нутрим ама поне не могат да ти навредят, те са си пълни с нишестета и брашно така че няма страшно... Аз не ги ползвам защото дори нещата които се внасят се пакетират тук и ... ;)

Link to comment
Share on other sites

аааа,не така...

Искаш да кажеш,че Оптимум при вноса му тук се отваря и се слагат боклуци в кутията?!Не мисля така...

Пил съм Оптимум и попринцип вносни марки и винаги съм бил доволен.Но като съм доволен значи съм доволен,не като сегашните пишлигари,за 1 месец и чака да стане нещо,или пък кажи кво да пия...Еми извинявайте ама не може да яде 2 пъти на ден,1 от които манжда у нас и 2рия път дюнери на центъра и после тука да разправя тая добавка боклук,оная боклук...На такъв индивид най-скъпата и най-марковата добавка да му дадеш пак няма файда...Поне да не прават калабалък в залата....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...