Jump to content
BulForum.com

Времее да има изтрити акаунти , сваля и бяга


fairmen

Recommended Posts

Това е лично мое мнение . Време е да има изтрити акаунти . С много уплодери сме обсъждали този проблем /сваля и бяга /и всички са на едно мнение трябва да има наказани . Неможе иначе да се развива този тракер.

Link to comment
Share on other sites

Това е лично мое мнение . Време е да има изтрити акаунти . С много уплодери сме обсъждали този проблем /сваля и бяга /и всички са на едно мнение трябва да има наказани . Неможе иначе да се развива този тракер.

i kato im se iztriqt akauntite kakvo !? 6te si registrirat novi :confused takmo 6te im se opravi koeficienta...

Link to comment
Share on other sites

Това е лично мое мнение . Време е да има изтрити акаунти . С много уплодери сме обсъждали този проблем /сваля и бяга /и всички са на едно мнение трябва да има наказани . Неможе иначе да се развива този тракер.

Аз съм твърдо за. Не може аз дет упвам с 20к да седя а някои други да ми се праат на мноо.. :angry:

Link to comment
Share on other sites

i kato im se iztriqt akauntite kakvo !? 6te si registrirat novi :confused takmo 6te im se opravi koeficienta...

Първо тук се пиши на кирилица , а колкото да си направиш нов акаунт ще имаш бан на IP-адреса.

Link to comment
Share on other sites

Първо тук се пиши на кирилица , а колкото да си направиш нов акаунт ще имаш бан на IP-адреса.

Ne e WeRno Tuk@ $e pi6e na kVoTo ti e keF ,6tot0 taka praat qkite hora :punk

citirai mi prawilo X. pi6ete samo na kirilica de , a ? nqma takova jivotno mai :tongue

 

i kak misli6 ban po IP ? dinami4ni IP-ta ? 6te se banne nqkoi , 6te reconectne i aide s novo ip i nikaf ban.

Link to comment
Share on other sites

Ne e WeRno Tuk@ $e pi6e na kVoTo ti e keF ,6tot0 taka praat qkite hora :punk

citirai mi prawilo X. pi6ete samo na kirilica de , a ? nqma takova jivotno mai :tongue

 

i kak misli6 ban po IP ? dinami4ni IP-ta ? 6te se banne nqkoi , 6te reconectne i aide s novo ip i nikaf ban.

И това има решение бан на всички IP-та започващо с твоето и проблема е решен , то и безтуи няма полза от такива като теб.

Link to comment
Share on other sites

И това има решение бан на всички IP-та започващо с твоето и проблема е решен , то и безтуи няма полза от такива като теб.

o_O Kak postawq6 da kajem si4ki zapo4va6ti s 212.104.102.xxx pod edin znamenatel ? Nima za teb tezi 999 ili pove4e 4oveka sa bezpolezni , sled kato az sym bezpolezen !?

 

kak 6te se po4uvstwa6 ako utre usymne6 s ban , za6toto kom6iqta ti e maloumnik, s dinami4no IP na tvoq dostav4ik , i poradi nevazmojnostta da bannat samo nego sa bannali vsi4ki zapo4va6ti s 111.222.333.xxx ?

 

ili iska6 da kaje6 4e za dobroto na wsi4ki vinagi ima i nevinni jertvi , i ti li4no si gotov da se pojertva6 v imeto na svobodata ? ili garantira6 za vsi4ki hora s blizki do tvoq IP ?

 

Kak re6i 4e ot takiva kato men nqma polza ?

- Za6toto Dokazah 4e predlojenoto ot teb neraboti ?

- Za6toto te fanah 4e si izmislq6 pravila ?

Link to comment
Share on other sites

фаирман, колко много писа и колко много глупости каза.

Предложението ти е не може да се реализира. Още по-малко пък за да ти се угоди.

Току що предложи да се баннат сички Ип-та. Браво, много си умен.

Link to comment
Share on other sites

фаирман, колко много писа и колко много глупости каза.

Предложението ти е не може да се реализира. Още по-малко пък за да ти се угоди.

Току що предложи да се баннат сички Ип-та. Браво, много си умен.

Май не четеш какво съм написал.

Link to comment
Share on other sites

И това има решение бан на всички IP-та започващо с твоето и проблема е решен , то и безтуи няма полза от такива като теб.

 

Точно че чета ама не виждам капка смисъл.

Бан на ИП започващо с твоето ИП :confused

Link to comment
Share on other sites

@fairmen, внимавай някой да не се обади на payner за авторските им права :woot

 

не знам к'во искаш от тоя тракер. положението е такова, каквото е. ако се въведат рестрикции, познай к'во ще стане - капут :) хората се научиха какво е тракер, торент и той не се изчерпва с bt.wrzru.com

 

btw изглежда твоята чалгарска "клиентела" нещо не можеш да я научиш да сийдва :laughing:

 

темата е за ключ/del (според мен)

Link to comment
Share on other sites

Напълно съгласен с горния пост.

 

Да кажа защо:

 

Welcome, RaptoR [Logout] My Torrents

Ratio: 0.596 Uploaded: 33.10 GB Downloaded: 55.45 GB

 

Къмто тази вечер това ми е статуса. Така.

 

Преди 2 дни свалям торент с име Cargo. Ако набарам автора ще го удуша. Целият архив е осран. Естествено след 2-3 проверки трия. Трябва ли да го сийдвам че и други да се опарят? Трябва ли да сийдвам бози, които са ужасни, след като съм го видял сам? Трябва ли да предоставям боклуци на другите?

 

Точно в момента сийдвам 7 филма. Знам че си заслужава да се сийдват. Гледал съм ги, уверил съм се че са наред.

 

Кой си ти моме Калино че ще казваш кой да се банва, че и по ИП адрес, кой си ти велик сийд мастър? Откога си тука изобщо че и банани ще раздаваш?

 

Един апел И от мен да се затвори и дори затрие тая бозава тема.

Link to comment
Share on other sites

@fairmen, внимавай някой да не се обади на payner за авторските им права :woot

 

не знам к'во искаш от тоя тракер. положението е такова, каквото е. ако се въведат рестрикции, познай к'во ще стане - капут :) хората се научиха какво е тракер, торент и той не се изчерпва с bt.wrzru.com

 

btw изглежда твоята чалгарска "клиентела" нещо не можеш да я научиш да сийдва :laughing:

 

темата е за ключ/del (според мен)

Това ми звучи като заплаха . Да ти кажа вече съм на такива години че ни пука кой какво ще си търси.

А колкото до чалгата бях помолен да е кача. Изглежда останах неразбран за да има добър тракер иска да има сийдъри а не само както е в болшенството потребители лийчъри , аз немога да поддържам един торент в продължение на седмици и само да го свалят от мен а никой да не го сийдва , как да качвам нови ???

Link to comment
Share on other sites

fairmen - повярвай ми, на тази тема много се изписа, ти не си първият който пуска подобна тема, а и резултатът ще е същият като на предните. Трябва да разбереш едно нещо - хората не искат да се научат, че трябва да сийдват. Това си е!

Колкото до това дали можеш да поддържаш един торент няколко седмици или не, дали и другите трябва да го сийдват и те някоя и друга седмица - тук това си е въпрос на личен избор. Аз сийдвам едно ДВД на Placebo от концерта им в Париж - 4 пъти май са го дръпнали от мен и тук таме се появява някой, които започва да го дърпа - сам си го сийдвам, къде са другите ми кажи и какво да правя, като ДВД-то е от март месец. Така че, ако не можеш да си поддържаш торентите - по-добре не качвай, а това което си го качил и след 2 месеца някой да иска да го дръпне - да може да го направи.

Но както казах това си е въпрос на лично виждане и разбиране.

 

Тъй като темата започна да се изостря с лични нападки, ще взема да я затворя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...